Bioaktywne serum meso BB Glam do mezoterapii

Jesteśmy biurem architektonicznym z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie sporządzimy projekt dla Ciebie!

Bioaktywne serum meso BB Glam do mezoterapii

W ostatnim latach najbardziej popularnym zabiegiem wykonywanym w gabinetach kosmetycznych jest mezoterapia. Zabieg polega na wprowadzeniu bezpośrednio w tkanki skóry substancji aktywnych na bazie kwasu hialuronowego, krzemionek, aminokwasów, witamin oraz kolagenu za pomocą iniekcji lub mikronakłuć. Do zabiegów stosowane są tradycyjne strzykawki z bardzo cienką igłą lub specjalne urządzenia takie jak dermapeny i rollery.

Wyrównujące koloryt preparaty do mezoterapii  

serum meso BB GlamPoprzez mikronakłucia wprowadzone są w skórę substancje aktywne wpływające na procesy biologiczne zachodzące w tkance. W ostatnich latach dodatkowo preparaty do mezoterapii zostały wzbogacone o substancje rozświetlające i maskujące niedoskonałości skóry. Innowacyjne formuły nasycone w naturalne pigmenty pozwalają uzyskać efekt niezmywalnego makijażu i trwałego efektu promiennej i rozświetlonej skóry. Dzięki wprowadzeniu w skórę cząsteczek pigmentu oraz rozświetlacza, skóra nabiera zdrowego blasku i naturalnie odbija światło. Dzięki serum meso BB Glam można zaprzestać używania powszechnego fluidu koloryzującego. Zabieg zastępuje codzienny makijaż i daje efekt rozświetlonej i wyrównanej kolorystycznie skóry. Poza działaniem upiększającym i wygładzającym koloryt skóry, preparat ma również działanie pielęgnacyjne, gdyż zawiera wysokie stężenie kwasu hialuronowego oraz substancji odżywczych. Powoduje odpowiednie nawilżenie i odżywienie skóry, a jednocześnie działa rewitalizująco na tkanki. Dzięki systematycznym zabiegom z wykorzystaniem preparatów i serum BB Glam można uzyskać trwałe rozświetlenie skóry i efekt makijażu. Zniwelowane są przebarwienia, piegi oraz efekty hiperpigmentacji, a ujednolicony koloryt skóry kamufluje niedoskonałości. Znikają cienie pod oczami, plamy wywołane fotoreakcją, a także szary i matowy odcień skóry. Skóra po zabiegu jest odpowiednio nawilżona i odżywiona, zmniejszone są zmarszczki i ewentualne nierówności skóry. Zabiegi wykonywane są w gabinetach kosmetycznych przez wykwalifikowanych kosmetologów, którzy podczas mezoterapii wprowadzają aktywne serum bezpośrednio w tkanki skóry.

Zabieg jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny i nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji. Bezpośrednio po nim należy unikać korzystania z basenu i sauny, a także należy zabezpieczać skórę przed promieniami UV. Warto również odpowiednio ją pielęgnować i nawilżać. Efekty zabiegu utrzymują się przez kilka tygodni, a przy systematycznym stosowaniu znacznie poprawia się jakość skóry i jej koloryt. Z zabiegu można skorzystać w każdym wieku, zwłaszcza przy skórach odwodnionych i wymagających odpowiedniego nawilżenia i odżywienia.