Catering na przyjęcie urodzinowe

Jesteśmy biurem architektonicznym z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie sporządzimy projekt dla Ciebie!

Catering na przyjęcie urodzinowe

Jakiś czas temu mój starszy brat przeprowadził się do Torunia. Już kilka razy odwiedziłem go w jego nowym mieszkaniu i muszę powiedzieć, że całkiem nieźle się urządził. Tak naprawdę jest to mieszkanie służbowe, ponieważ do Torunia na dwa lata wysłała go jego firma, żeby pomógł rozwijać jej oddział, który tam powstaje. Na szczęście weekendy ma wolne, więc możemy się dość często spotykać. Wiadomo, że jak mieszkaliśmy do tej pory razem to taka rozłąka jest ciężka, tym bardziej, że zawsze bardzo dobrze się dogadywaliśmy. 

Przyjęcie niespodzianka w Toruniu

catering toruńMój brat niedługo ma urodziny. W związku z tym postanowiłem zorganizować mu przyjęcie niespodziankę u niego w mieszkaniu. Nie jakąś dużą, ale taka dla pięciu osób, czyli ja, on i trójka jego najlepszych przyjaciół. Już trzy tygodnie temu powiedziałem mu, że przyjadę do niego, żebyśmy mogli pójść na miasto wspólnie świętować. W tym czasie byłem już umówiony z jego przyjaciółmi, że pojedziemy razem. Największy problem stanowiło dla mnie jedzenie, ponieważ nie będę miał czasu, żeby coś przygotować. Niby wystarczyłaby pizza, ale chciałem, żeby to było bardziej eleganckie wydarzenie. W związku z tym postanowiłem znaleźć w internecie firmę catering toruń, która mogłaby nam dostarczyć jakieś fajne przekąski. Wiadomo, że nie za dużo, ale żeby można było odczuć atmosferę świętowania. Na szczęście w Toruniu jest dużo firm, które zajmują się cateringiem. Wybrałem taką, która ciszyła się dobrymi opiniami klientów oraz miała odpowiednie ceny. Umówiłem się, że catering toruń przywiezie nam jedzenie w piątek około godziny siedemnastej. Mój brat ma zostać w pracy do osiemnastej, więc akurat się wyrobimy. Oczywiście zamówiłem również oprócz cateringu odpowiednie ozdoby, takie jak balony i girlandy. Przyjaciele mojego brata mają przyjechać razem ze mną w piątek. Mój brat dał mi klucze, żebym nie musiał na niego czekać pod pracą, więc bardzo fajnie się składa. Mam nadzieję, że niespodzianka się uda i mój brat nie pogniewa się na to, że ściągam do niego ludzi bez jego zgody. W sumie są to tylko jego najbliżsi przyjaciele. 

Niespodzianka świetnie się udała. Mój brat był w szoku jak wrócił do domu widząc gości, ale bardzo się ucieszył. Catering spisał się na medal. Wszystko było pięknie przygotowane i podane, a do tego ilości były na prawdę spore. Zresztą wiadomo, że piątka dorosłych facetów lubi sobie pojeść, tym bardziej kiedy impreza jest z procentami. Wieczorem poszliśmy trochę się pobawić na miasto. Uważam, że urodzinowy weekend był bardzo udany.