Cena depilacji laserem Lightsheer

Jesteśmy biurem architektonicznym z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie sporządzimy projekt dla Ciebie!

Cena depilacji laserem Lightsheer

Nowoczesne gabinety kosmetyczne oferują swoim klientom innowacyjne zabiegi z pogranicza medycyny estetycznej. Wśród nich bardzo popularna jest depilacja laserowa. Coraz częściej wypiera tradycyjne metody usuwania zbędnego owłosienia i cieszy się ogromną popularnością ze względu na swoje zadowalające efekty i rezultaty. Najczęściej depilacja wykonywana jest przy pomocy laserów diodowych i IPL.Efekty utrzymują się przez bardzo długi czas, a w przypadku laserów diodowych praktycznie całkowicie można pozbyć się zbędnego owłosienia.

Atrakcyjne ceny zabiegów depilacji laserowej

laser lightsheer cenaNajbardziej popularny jest laser Lightsheer cena zabiegów uzależniona jest od partii ciała i prestiżu salonu. Lasery Lightsheer wykorzystują wiązkę światła, która przekształca się w energię cieplną eliminującą barwnik znajdujący się w mieszku włosowym. Dzięki technologii zostaje uszkodzona macierz włosa praktycznie na stałe. Jednorazowo w zabiegu można usunąć do 30% zbędnego owłosienia. Efekty widoczne są bardzo szybko, a docelowo w serii kilku zabiegów można pozbyć się całkowicie niechcianych włosów. Gabinety kosmetyczne bardzo często oferują w atrakcyjnych cenach pakiety obejmujące kilka stref ciała lub serię zabiegów. Docelowo najlepiej wykonać od 6 do 8 zabiegów w odstępach kilkutygodniowych, gdyż włosy znajdują się na różnym etapie wzrostu. Lasery wyposażone są w bardzo ergonomiczne głowice posiadające dodatkowo nasadki chłodzące. Istnieje możliwość depilacji wszystkich partii ciała z uwzględnieniem bardzo delikatnej i wrażliwej skóry. Najlepiej usuwane są włosy pomocne i o ciemnej strukturze, będące w pierwszej fazie wzrostu. Do zabiegu należy się odpowiednio przygotować, a wszelkich informacji można zasięgnąć podczas konsultacji z kosmetologiem wykonującym zabieg. Bardzo często wykonuje się próby laserowe, na których można zaobserwować reakcję organizmu na działanie lasera. Zabieg przebiega w bardzo komfortowych warunkach, a dla osób bardzo wrażliwych istnieje możliwość dodatkowego znieczulenia partii poddanej depilacji. Dzięki dużej głowicy w łatwy i szybki sposób można usunąć owłosienie z dużych obszarów ciała.

Dodatkowa nasadka chłodząca wspomaga komfort zabiegu. Wszystkie lasery Lightsheer stanowią najnowsze urządzenia stosowane w kosmetologii do usuwania zbędnego owłosienia i ewentualnych innych niedoskonałości skóry. Wpływają również na naczynia krwionośne znajdujące się w skórze likwidując popękane pajączki stanowiące mało estetyczny wygląd skóry. Marka Lumenis produkująca nowoczesne lasery gwarantuje bezpieczeństwo i skuteczność swoich produktów podczas zabiegów.