Długopisy jako pomysł na prezent

Jesteśmy biurem architektonicznym z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie sporządzimy projekt dla Ciebie!

Długopisy jako pomysł na prezent

Długopis jest przyrządem osobistym używanym przez niemal wszystkich Polaków niezależnie od ich płci, czy wieku. Niegdyś wśród narzędzi do pisania dominowały pióra, jednak dziś stawia się przede wszystkim na wygodę, więc do lamusa przeszły już tusze i naboje. Długopisy są zazwyczaj stosunkowo tanie, a przy tym łatwe w użytkowaniu. Ponieważ są przedmiotami powszechnie używanymi, często stanowią bardzo dobry pomysł na prezent. Można bowiem zakładać, że zawsze się przydarzą i zostaną wykorzystane.

Grawerowanie napisów na długopisach

długopisy grawerowane laseremJeśli chcemy, aby prezent w postaci długopisu był wyjątkowy, możemy zrobić jedną z dwóch rzeczy – zakupić markowy produkt wysokiej jakości lub zainwestować w dokonanie ciekawego grawerunku. Oczywiście można także połączyć obydwa zalecenia, jednak będzie wiązało się to ze znacznym wzrostem ceny zakupionego towaru. Osobiście uważam, że ciekawym pomysłem jest personalizacja przedmiotów codziennego użytku. Sama bardzo często zamawiałam z różnych okazji długopisy grawerowane laserem. Tego typu gadżety nie tylko ciekawie się prezentują, ale także mają duży walor użytkowy. Moje koleżanka z pracy po otrzymaniu takiego prezentu bardzo  ucieszyły się, że w końcu wszyscy wiedzą, który długopis należy do niej, dzięki czemu nikt go już od niej nie pożycza. Jak powszechnie wiadomo, w miejscach dużych skupisk ludzkich długopisy często się tracą, ponieważ przez przypadek ktoś ten przedmiot zabierze lub nie odłoży go na odpowiednie miejsce. Grawerowanie pomaga zatem w identyfikacji towaru, ale także stanowi niesztampową ozdobę. Często zamawiałam przedmioty wraz z napisami, jednak nie zawsze grawerunek sprowadzał się do imienia obdarowanej osoby. Uwielbiam stosować różnego rodzaju cytaty oraz sentencje. Wykorzystuję je w wielu codziennych sytuacjach i często kojarzę z konkretnymi osobami. Moja przyjaciółka z okazji uzyskania stopnia naukowego doktora dostała ode mnie długopis, na którym wyryty został napis pochodzący z jej własnego utworu literackiego. Zdarzyło mi się także zamówić przedmiot z wygrawerowanym logo firmy. Taki gadżet stanowił świetną reklamę.

Grawerowanie napisów na przedmiotach dodaje im niepowtarzalnego charakteru. Nawet niepozorne, tanie towary, dzięki umieszczeniu na nich określonych słów stają się wyjątkowe. Owa niepowtarzalność polega przede wszystkim na osobistym charakterze przedmiotu oraz jego wartości sentymentalnej. Zazwyczaj podobne gadżety kojarzą nam się przecież z pewnymi osobami oraz konkretnymi wydarzeniami. Sama często zamawiam wykonanie laserowego grawerunku i zawsze taki podarunek spotyka się z dobrym odbiorem.