Do czego stosuje się folię do bel?

Jesteśmy biurem architektonicznym z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie sporządzimy projekt dla Ciebie!

Do czego stosuje się folię do bel?

Gospodarstwa rolne korzystają z maszyn i materiałów o wysokim poziomie wytrzymałości, które powodują jak najmniejsze straty surowca. Jest to bardzo ważna cecha, na którą rolnicy często zwracają uwagę podczas wybierania produktów, których będą używać. Charakterystyczne cechy folii do bel 750 milimetrów sprawiają, że nadaje się ona do owijania kiszonek dla zwierząt hodowlanych oraz sprasowanych odpadów. Tak zabezpieczone zawartości mogą być pozostawiane na zewnątrz przez okres nawet kilku miesięcy.

Zastosowania folii do bel 750 milimetrów

folia do bel 750Elastyczne folie rolnicze są wykorzystywane do owijania kiszonek, które są wykorzystywane jako pasza objętościowa dla zwierząt hodowlanych, a także do przechowywania sprasowanych odpadów. Producenci tego typu tworzyw starają się, aby były one jak najbardziej korzystne dla rolników. Dzięki rozciągliwości i możliwości kupienia ich w różnych grubościach i długościach, wykonywanie dużych beli produktu nie sprawia żadnych problemów. Dzięki temu oszczędza się na kupowaniu większych ilości małych rolek folii. Dodatkowo owijanie za jej pomocą jest niezwykle łatwe. Cechy charakterystyczne dobrej jakości materiału wykorzystywanego do owijania kiszonek, to wytrzymałość oraz przyjazność środowisku. Są one wykonywane z tworzywa pozyskiwanego z odzysku surowców wtórnych. Wielu rolnikom zależy na tym, aby ich praca nie stwarzała zagrożenia dla środowiska naturalnego, dlatego bardzo doceniają ten aspekt. Folia do bel 750 milimetrów posiada idealną grubość, która doskonale sprawdza się do owijania sianokiszonki. Nie trzeba obawiać się, że ostre gałązki i łodygi ją przebiją, co spowodowałoby przedostawanie się tlenu do środka. Jest to materiał elastyczny i wytrzymały, który może być wystawiony na zewnątrz, przez okres kilku miesięcy. Przez ten czas za pomocą procesów kiszenia siano nabierze wartości odżywczych niezbędnych zwierzętom w okresie zimowym. Dzięki wytrzymałości folii pasza nie zepsuje się, a do środka nie przedostaną się insekty ani brud.

Wysokiej jakości kiszonka jest jedną z najlepszych pasz objętościowych, które mogą się świetnie sprawdzić w okresie zimowym, kiedy zwierzęta hodowlane nie mogą spożywać świeżych roślin. Do jej wykonania stosuje się folie do bel, charakteryzujące się wysokim poziomem elastyczności i wytrzymałości. Owinięty za jej pomocą produkt przez okres kilku miesięcy nie zostanie w żaden sposób uszkodzony przez warunki atmosferyczne, takie jak mocny wiatr czy deszcz. Jest to niezbędny element wyposażenia każdego, nowoczesnego gospodarstwa rolnego.