Drewniane bramy garażowe

Jesteśmy biurem architektonicznym z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie sporządzimy projekt dla Ciebie!

Drewniane bramy garażowe

Garaż jest niezwykle funkcjonalną przestrzenią, która okazuje się przydatna nie tylko w momencie, gdy posiadamy samochód i chcemy w odpowiedni sposób zabezpieczać go przed oddziaływaniem czynników atmosferycznych. Najczęściej jest to przybudówka połączona z naszym domem, która wykonana jest w pełni stabilny sposób, a jednocześnie zabezpieczona odpowiednio dopasowaną bramą wjazdową, która spełnia funkcjonalność drzwi. Bramy wykonywane są przy wykorzystaniu różnych materiałów. Dużą popularnością w tym zakresie cieszy się drewno.

Bramy drewniane z izolacją

bramy garażowe segmentowe drewniane z izolacjąKiedy interesują nas funkcjonalne bramy garażowe, które wykonywane są z drewna, na rynku znajdziemy wiele różnych produktów, mogących zaspokoić nasze potrzeby i oczekiwania. Bardzo dużą popularnością w ostatnich czasach cieszą się bramy garażowe segmentowe drewniane z izolacją. Tego typu bramy charakteryzują się dużą funkcjonalnością, która przejawia się w różnych aspektach. Dzięki izolacji, w którą wyposażona jest brama, stanowi ona nie tylko zabezpieczenie przed nieproszonymi gośćmi, którzy mogliby pojawić się w naszym garażu, gdyby nie był on zamykany, ale również przed chłodem czy wilgocią. Kwestia ta jest bardzo ważna ze względu na zmienne warunki atmosferyczne, które oddziałują nie tylko w niekorzystny sposób na kondycję naszego samochodu, ale również na konstrukcję garażu i wszystkie przedmioty, które znajdują się w jego wnętrzu. Bramy wykonywane są z drewna, które charakteryzuje się dużą wytrzymałością, a jednocześnie jest odpowiednio zabezpieczone przed niszczeniem poprzez zaimpregnowanie jego powierzchni. Co bardzo istotne, drewniane bramy charakteryzują się uniwersalną estetyką, która doskonale pasuje do garażu, bez względu na to, jakim wyglądem się on cechuje. Drewniane bramy dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych, co pozwala nam znaleźć produkt, który najlepiej będzie dopasowany do stylu, w jakim jest wykonana fasada naszego domu. Ważny jest również fakt, że bramy produkowane są w różnych rozmiarach, dzięki czemu zawsze znajdziemy bramę, która będzie dopasowana wielkością do naszego garażu i potrzeb, jakie są z nim związane.

Na rynku znajdziemy wielu różnych producentów, którzy zajmują się produkcją segmentowych bram garażowych. Bramy tego typu cechują się dużą funkcjonalnością w zakresie otwierania i zamykania bramy w sposób zautomatyzowany, np. przy pomocy pilota. Jednocześnie bramy segmentowe umożliwiają nam również otwieranie i zamykanie ręczne, jeśli taką właśnie będziemy mieli potrzebę.