Drewniany zegarek jako modny dodatek

Jesteśmy biurem architektonicznym z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie sporządzimy projekt dla Ciebie!

Drewniany zegarek jako modny dodatek

 

Niedawno postanowiłem nieco zmienić swoje codzienne stylizacje tak, aby nadać im nieco niepowtarzalnego charakteru. Do tego czasu nosiłem dosyć klasyczne zestawienia, które niczym się nie wyróżniały. Postanowiłem nieco zacząć wyrażać swój indywidualny styl, przez to, co noszę na co dzień. Nie chciałem jednak całkowicie zmieniać swojej garderoby, ponieważ z większości tych ubrań jestem bardzo zadowolony – stawiam na wygodę oraz dobre zestawienia kolorystyczne. Chciałem więc znaleźć inny sposób na odświeżenie swojej stylizacji.

Modna stylizacja z drewnianym zegarkiem

modny zegarek z drewnaJako że nie chciałem pozbywać się swoich ubrań, ani nie kupować zbyt wielu nowych ciuchów, musiałem znaleźć sposób na to, aby jakoś urozmaicić swoje codzienne stylizacje. Zacząłem więc szukać ciekawych dodatków, które pozwoliłyby mi się wyróżnić w tłumie. Niestety oferta męskich ozdób nie jest zbyt duża – to kobiety przodują w tej dziedzinie. Chociaż znalazłem różnorodne bransolety czy pierścienie, żadna z tych rzeczy nie przypadła mi zbytnio do gustu. Postanowiłem więc poszukać czegoś wśród najpopularniejszych męskich dodatków, jakimi są zegarki. Miałem wcześniej kilka czasomierzy, jednak nie do końca mi się one podobały. Nie lubię nosić ciężkich zegarków na nadgarstku, po prostu jest to dla mnie bardzo niewygodne i na dłuższą metę taki dodatek na ręce mi niestety przeszkadza. Zaś lekkie zegarki, jakie znalazłem, nie podobały mi się. Po dłuższych poszukiwaniach znalazłem coś, co mnie równocześnie bardzo zaskoczyło, ale też zachwyciło – modny zegarek z drewna. Taki czasomierz wygląda rewelacyjnie, ponieważ jego design wydaje się być bardzo nietypowy. Drewno wydaje się być nieco nietypowym materiałem, jeżeli chodzi o produkcję zegarków, jednak okazało się strzałem w dziesiątkę. Przejrzałem wiele modeli wykonanych z różnych gatunków drewna, od rodzimego klonu czy orzecha po egzotyczne wenge, palisander czy mahoń. Ostatecznie wybrałem model z tego ostatniego – bardzo spodobała mi się głębia jego barwy, która mnie od razu urzekła.

Bardzo dużą zaletą tego zegarka okazała się jego lekkość – był dokładnie taki, jaki sobie wymarzyłem. Rewelacyjnie nosi się go na nadgarstku, po chwili w ogóle mogę zapomnieć, że mam go na ręce. Wszyscy znajomi byli zachwyceni oraz bardzo zaskoczeni, ponieważ wcześniej nie widzieli zegarków wykonanych z tego nietypowego materiału. Taki dodatek o niebanalnym designie z pewnością uczynił moje codzienne stylizacje o wiele ciekawszymi, na czym mi bardzo zależało od samego początku.