Escape roomy w Lublinie

Jesteśmy biurem architektonicznym z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie sporządzimy projekt dla Ciebie!

Escape roomy w Lublinie

Jesteśmy społeczeństwem bardzo pracowitym, ale lubiącym też i ceniącym relaks, wypoczynek i rozrywkę. Lubimy nowe wyzwania, interesują nas różne, otaczające nas zjawiska. Wśród nas jest wiele osób ceniących sobie wszelkiego rodzaju zagadki, dreszczyk emocji a nawet odrobinę strachu. Ogólnie rzecz biorąc lubimy sytuacje wywołujące silne emocje, reakcje strachu czy niepokoju i ten zastrzyk adrenaliny, który pobudza nas do aktywności. Wszystko to oczywiście w pewnych granicach i dozwolonych dawkach.

Czy warto wybrać się do escape roomu?

escape room LublinW ostatnim czasie bardzo modne stały się pokoje zagadek, korzysta z nich nie tylko młodzież ale również osoby w średnim a nawet starszym wieku. Do tego typu pokoju wchodzimy w określonych grupach, najczęściej wybiera się tam paczka znajomych którzy chcą spędzić parę chwil inaczej niż zwykle.  Escape room bo to o nim mowa to pomieszczenie w którym mamy do rozwiązanie kilka zagadek, które pozwolą nam osiągnąć poszczególne szczeble zabawy i bez problemu opuścić pokój. Jeśli więc chodzi o escape room Lublin ma wiele do zaoferowania. Znajdziemy tam duży wybór pokoi o różnej tematyce i różnym stopniu trudności. Każdy więc może dopasować coś do własnych zainteresowań i własnych możliwości. Wchodząc do pokoju pozostajemy wspólnie z grupą osób nam towarzyszących za zamkniętymi drzwiami. Nie mamy jednak czego się obawiać ponieważ przez cały czas jesteśmy obserwowani przez osoby nadzorujące wybrany przez nas pokój. Jeżeli mamy problemy z rozwiązaniem pewnych zagadek lub dojdzie do tego, że stres uniemożliwi nam kontynuację dalszego przebywania w pokoju zawsze istnieje możliwość skorzystania z pomocy i wsparcia osób nadzorujących. Dlatego też mamy pewność iż jesteśmy w stu procentach bezpieczni i nie grozi nam żadne niebezpieczeństwo. Pokój zagadek w ostatnim czasie stał się nie tylko ciekawą formą rozrywki ale również fajnym pomysłem na prezent urodzinowy czy też imieninowy, co w ostatnim czasie stało się bardzo modne. Spędza się w nim różny okres czasu w zależności od refleksu czy możliwości intelektualnych osób z niego korzystających.

Pamiętajmy więc, że jeśli mamy na myśli escape room Lublin ma dla nas wiele ciekawych rozwiązań. Uważam, że nie ma potrzeby przekonywania nikogo do zalet tego typu rozrywki. Wystarczy zainteresować się tematem i skorzystać z oferty. Kontakt znajdziemy za pomocą przeglądarki internetowej lub ogłoszeń w mediach. Na spędzanie czasu w pokoju musimy się wcześniej umówić ponieważ zainteresowanie jest duże. Po wyjściu z pokoju istnieje możliwość wykonania pamiątkowej fotografii, która może zawisnąć w korytarzach prowadzących do pokoi.