Eventy w Warszawie

Jesteśmy biurem architektonicznym z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie sporządzimy projekt dla Ciebie!

Eventy w Warszawie

Już od liceum wiedziałam, czym będę się zajmować w przyszłości. Pod ten pomysł wybrałam studia, w między czasie robiłam też różne szkolenia, które miały mi pomóc wszystko zrealizować. Muszę przyznać, że czasami było ciężko pogodzić, to wszystko na raz, jednak teraz wiem, że było warto. Wszystko powoli się zaczęło się układać i to tak, jak tego chciałam. 

Organizacja moją mocną stroną 

organizacja eventów warszawaCzym tak naprawdę się zajmuje ? Jest to coś, co bardzo lubię robić i coś w czym czuję się bardzo dobrze, a mianowicie organizacja eventów Warszawa daje świetne możliwości, aby rozwinąć skrzydła w tym kierunku. Bardzo dużo wydarzeń jest tutaj organizowane – różne konferencje, eventy, promocje, bale, a to wszystko musi ktoś zorganizować i właśnie tą osobą jestem ja. Pamiętam dokładnie swoje pierwsze zlecenie. Wielka konferencja, na którą mieli przyjechać biznesmeni z całej Polski. Kluczowe postacie, jeżeli chodzi o polski rynek, więc bardzo się stresowałam, czy wszystko się uda. Zaczęłam od napisania planu, jak to wszystko ma wyglądać. Musiałam znaleźć odpowiednie miejsce, catering, wynająć krzesła do siedzenia dla gości, rzutnik, osoby od obsługi technicznej, aby wszystko dobrze działo, ochronę i wiele innych rzeczy, które mają wpływ na ogólny zarys takiej konferencji. Udało mi się znaleźć ciekawych gości, którzy poprowadzili ciekawe, rzetelne wykłady na temat biznesu. Nawet mnie bardzo interesowało, to co te osoby mają do powiedzenia, a nie siedzę na co dzień w temacie biznesu. Sukcesem też było dokładne zaplanowanie całego dnia od a do z, aby nasi goście się nie nudzili i mieli tak zaplanowaną konferencje, aby wyszli z niej z głową pełną pomysłów i motywacji do dalszej pracy. Okazało się, że konferencja okazała się wielkim sukcesem, otrzymałam wiele pochwał, że udało mi się stworzyć coś naprawdę wyjątkowego, co na długo pozostanie w pamięci. Ważne dla mnie też było to, że udało mi się zdobyć zaufanie przełożonych, którzy zauważali, że mam duży potencjał, jeżeli chodzi o organizację takich imprez. Cieszę się, bo dostawałam szansę na organizację coraz większych imprez. 

Jeżeli chodzi o realizację moich marzeń, to myślę, że pod tym względem naprawdę mi się udało. Robię, to co naprawdę chciałam robić w życiu, a przy tym mam szanse na poznanie wielu ciekawych osób z różnych branż. Daje mi to duże możliwości na przyszłość, gdyż zawsze dobrze jest mieć kontakty do różnych osób, a nie wiadomo, kiedy mogą się one przydać. Zawsze warto inwestować w siebie i we wszystko to co doprowadzi nas do naszych celów.