Firma sprzątająca dobrze wykonywała swoją pracę

Jesteśmy biurem architektonicznym z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie sporządzimy projekt dla Ciebie!

Firma sprzątająca dobrze wykonywała swoją pracę

Pracuję w korporacji już od kilku miesięcy i ostatnio szefowa poinformowała mnie, że jest zadowolona z mojej pracy i zaproponowała mi awans. Oczywiście zgodziłam się na to. Było to dla nie ogromne wyróżnienie. Cieszyłam się, że będę więcej zarabiać i będę miała większy zakres obowiązków. lubiłam wyzwania więc zrobiłabym wszystko żeby sobie poradzić. Okazało się, że osoba, która pracowała przede mną na tym stanowisku znalazła nową pracę i szefowa musiała wytypować najlepszą osobę, która będzie kontaktowa i poradzi sobie ze wszystkimi projektami i zadaniami. Byłam odpowiedzialna za wiele zadań i dawałam sobie ze wszystkim radę.

Zatrudniłam nową firmę sprzątającą

firmy sprzątające biuraJakiś czas temu mieliśmy kilka problemów z firmą, która do tej pory sprzątała nasze biura. Zdecydowałam się na zorientowanie na rynku i znalezienie nowej firmy, która będzie dobrze sprzątać w naszej firmie. Wpisałam w wyszukiwarce firmy sprzątające biura i pojawiło mi się wiele firm, które świadczą takie usługi. Wiele firm było na rynku już od wielu lat ale ja postanowiłam skorzystać z pomocy firmy, która dopiero zaczynała swoją działalność ale zrobiła na mnie duże wrażenie. Bardzo zależało im na nowych klientach więc postanowiłam im zaufać i dać im szansę. Spodobało mi się ich podejście do pracy. Forma miała profesjonalna stronę firmową, z której wiedziałam jakie usługi będą przez nich świadczone. Zainwestowali w porządne sprzęty i środki więc zaangażowali się w swoją firmę. Podpisałam z nimi umowę na okres próbny bo chciałam zobaczyć jak pracownicy tej firmy będą wykonywać swoje obowiązki. Zaznaczyłam na jakiś czynnościach najbardziej mi zależy. Okazało się, że pracownicy dobrze się spisywali. Byli staranni i wszystkie czynności wykonywali na czas. Byłam z nich bardzo zadowolona. Postanowiłam podpisać z nimi umowę na dłuższy czas. Szefowa była zadowolona, że w naszej firmie wszystko działało już sprawnie i panował ład i porządek.

Naszą firmę odwiedzają różni klienci i dobry wizerunek firmy jest dla nas bardzo ważny. Pracownicy sprzątający wszystkie swoje czynności wykonywali z rana i zanim przychodzili do nas klienci w firmie był porządek. Cieszyłam się, że trafiłam na tą firmę i udało mi się z nimi podpisać umowę. Współpraca z firmą, którą reprezentuję pomogła firmie sprzątającej w rozwoju i nawiązaniu wielu innych kontaktów. Czasem warto dać szanse firmie, która nie jest długo na rynku ale ma potencjał i równie dobrze będzie wykonywać swoje usługi sprzątające jak inne firmy z wieloletnim doświadczeniem.