Gdzie dostanę koperty firmowe?

Jesteśmy biurem architektonicznym z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie sporządzimy projekt dla Ciebie!

Gdzie dostanę koperty firmowe?

 

Prowadzę własne przedsiębiorstwo. Jestem raczej lokalnym biznesmenem i muszę walczyć z duża, ogólnokrajową konkurencją, która ma nade mną przewagę, bo stać ją na to, żeby dawać niższe ceny. Ja muszę w inny sposób walczyć o pozyskanie klienta. Robię to przede wszystkim wysoką jakością usług, ale także odpowiednią reklamą. Ostatnio wpadłem na pomysł, aby zakupić koperty firmowe, i w takich charakterystycznych kopertach wysyłać moim klientów korespondencję do nich. Musiałem tylko znaleźć miejsce, gdzie można takie koperty zamówić.

Zamówiłem bardzo ładne koperty firmowe

koperta firmowaPoszukiwania miejsca, gdzie można zamówić koperty dla firm rozpocząłem od internetu. Wpisałem w wyszukiwarkę frazę: solidna koperta firmowa gdzie zamówię w dobrej cenie, i zacząłem przeglądać wyniki. Szybko znalazłem internetowy sklep biurowy, gdzie mogłem zamówić takie koperty firmowe. Taką kopertę można było zaprojektować w specjalnym programie do tego przeznaczonym. Dużą zaletą tego programu było to, że można było od razu zobaczyć wizualizację tego, jak taka koperta firmowa będzie wyglądała w rzeczywistości. Wybrałam dla siebie kopertę prostokątną z okienkiem. Stosowanie takich kopert w przypadku firm takich jak moja, gdzie bardzo często wysyła się dużą ilość korespondencji, jest bardzo praktyczne i w znaczny sposób przyśpiesza pracę pracowników, którzy odpowiadają za korespondencję wychodzącą. Na moich kopertach firmowych nadrukowałem logo firmy, a także motto jakie na co dzień, przyświeca moim pracownikom. Jest to jednocześnie nasz slogan reklamowy, dlatego miałem pewność, że klienci od razu skojarzą taką kopertę firmową z naszą działalnością. Zamówiłem od razu dużą ilość kopert, ponieważ spodziewałem się, że ten pomysł chwyci, a koperty firmowe spodobają się klientom. Kolejną zaletą wybranych przeze mnie kopert było to, że posiadały samoprzylepny pasek do zaklejania koperty. Taki pasek gwarantował dokładne zaklejenie koperty i to, że nie rozklei się w trakcie transportu. Jak się już wkrótce okazało, to był bardzo dobry wybór.

Zakupione przeze mnie koperty okazały się bardzo praktyczne i komfortowe w użyciu. Nadrukowane logo firmy oraz napis był bardzo wyraźny i nie zawierał rozmazujących się, nieestetycznych pikseli. Byłem z nich bardzo zadowolony. Koperty firmowe były wykonane z grubego, białego papieru, dzięki czemu świetnie nadawały się na przesyłanie korespondencji zawierającej dane wrażliwe firmy i klientów, ponieważ ciężej było taką kopertę prześwietlić i przeczytać, co jest w środku napisane.