Hexagon firmy Kross

Jesteśmy biurem architektonicznym z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie sporządzimy projekt dla Ciebie!

Hexagon firmy Kross

 

Kross jest to polska firm, która na rodzimym rynku jest od ponad trzech dekad. Wbrew pozorom nie zajmuje się ona wyłącznie produkcją rowerów, ale także osprzętu, akcesoriów i elementów wyposażenia. Natomiast nie ulega wątpliwości, iż większość z nas kojarzy ją jedynie z rowerami. Należy też zauważyć, że to, co wyróżnia rowery tej marki to wysoka jakość w rozsądnej cenie. 

Rower górski Hexagon od Krossa

rowery kross hexagonWiększość klientów, którzy kupują rowery wybiera jednoślady górskie. Czyli takie, które są najbardziej uniwersalne i wszechstronne, bowiem idealnie sprawdzą się jako pojazd rekreacyjny, uzupełnienie treningu, a także służy ogólnej poprawie kondycji i wydolności. Klienci z reguły nie wybierają rowerów budżetowych, czyli takich, w których producent oszczędza dosłownie na wszystkim, ani najdroższych, naszpikowanych rozwiązaniami, z których i tak się nie korzysta. Największym powodzeniem cieszą się bowiem rowery ze średniej półki cenowej, co ustalmy na poziomie tysiąc pięćset-trzy tysiące. Nie inaczej jest w przypadku Hexagonów, których cena jest rozrzucona właśnie w tych widełkach. Jest to seria nieco tańsza od innej flagowej, jaką jest Level, ale jest tak raczej ze względu na nieco tańszy osprzęt. Bowiem innych różnic ciężko się dopatrzeć, nie licząc oczywiście designu, który jest unikalny dla każdego modelu. Rowery Kross Hexagon są dostępne zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Jednak zakup w internecie zawsze jest bardziej korzystny, zarówno jeśli chodzi o ceny produktów, jak i znacznie większy ich wybór. Bardzo ważne jest też, by uważać na podróbki rowerów danych firm, co w przypadku produktów Krossa wcale nie jest rzadkością. Dlatego też kupujmy wyłącznie w zaufanych i sprawdzonych sklepach internetowych oraz stacjonarnych, by uniknąć rozczarowań. W Hexagonach znajdziemy wszystko, czego potrzebuje zarówno początkujący, jak i średniozaawansowany cyklista. Są to rowery, które są idealne jeśli chodzi o jazdę rekreacyjną, jak i też jako codzienny środek komunikacji. I co ważne – sprawdzi się on zarówno w mieście, jak i poza jego obszarem. Pamiętajmy jednak o bezpieczeństwie, dlatego lepiej się zaopatrzyć w kask oraz ochraniacze.

Warto wiedzieć, że rowery firmy Kross są popularne nie tylko w naszym kraju, ale niemal w całej Unii Europejskiej. Korzystają z nich zarówno sportowcy, jak i amatorzy i obie grupy jednakowo wysoko je oceniają. W przypadku Hexagonów sprzedano naprawdę sporą liczbę egzemplarzy, co świadczy o tym, że klienci wydali już na jego temat jednoznaczny werdykt.