Jakie body dla niemowląt są najlepsze?

Jesteśmy biurem architektonicznym z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie sporządzimy projekt dla Ciebie!

Jakie body dla niemowląt są najlepsze?

 

Już za kilka tygodni miałam zostać mamą. Ponieważ było to moje pierwsze dziecko trochę obawiałam się, jak sobie poradzę. Już od początku ciąży śledziłam różne nowinki związane z wychowaniem noworodka i z tym, jak ułatwić sobie opiekę nad niemowlęciem. Słyszałam, że wiele mam ma na początku problemy z tym, żeby zakładać małemu dziecku ubranka przez głowę. W związku z tym, dla początkujących rodziców polecane są szczególnie body niemowlęce rozpinane na całej długości tak, że łatwo i szybko można w nie ubrać swoje dzieciątko.

Kupno sprawdzonych body rozpinanych z przodu

sprawdzone body niemowlęce rozpinane z przoduPostanowiłam zawczasu zaopatrzyć się w odpowiednią ilość ubranek dla dziecka, aby po porodzie nie musieć już nigdzie biegać, kupować ani załatwiać. Bardzo zależało mi na jakości tych ubranek. Wiedziałam, że body powinny być wykonane z lekkiego, miękkiego materiału, najlepiej hipoalergicznego, ponieważ skóra niemowląt jest bardzo wrażliwa i domieszki sztucznych materiałów mogą wywoływać alergię lub podrażnienia. W celu zakupu odpowiedniej odzieży dla mojego dziecku udałam się do sklepu z konfekcją dziecięcą. Poprosiłam sprzedawczynię o sprawdzone body niemowlęce rozpinane z przodu. Od razu pokazała mi ona kilka dostępnych wzorów. Body, które mi polecała były wykonane z bawełny, która była niezwykle miła w dotyku. Bardzo podobało mi się ich obszycie. Były zrobione tak, że nigdzie nie znajdowały się na nich szwy, które mogłyby urażać dziecko, które leży w takim ubranku w wózku czy łóżeczku. Jest kilka sposobów zapinania body. Najbardziej popularne to rozpinanie tradycyjne, czyli tylko w kroku i zapinanie kopertowe, czyli na całej długości odzieży. Dla siebie wybrałam ten drugi sposób, ponieważ wydawał mi się on bardziej komfortowy i praktycznie. Przede wszystkim dzięki takiego rozpięciu można z łatwością przewinąć dziecko, bez zdejmowania ubranka. Jest to szczególnie ważne podczas spacerów czy innych wyjść z niemowlęciem. Nie mniej ważne jest też to, że w ciepłe upalne dni, można rozpiąć je tak, aby dziecko za bardzo się nie spociło.

Ponieważ body te były dostępne w bardzo niskiej, przystępnej cenie od razu zdecydowałam się zakupić po kilka sztuk w różnych rozmiarach. Dzięki temu miałam duży zapas ubranek na pierwsze pół roku życia mojego dziecka. Już wkrótce przekonałam się, że jest to bardzo wygodny i sprawdzony ciuszek, zarówno dla mnie, jako dla rodzica, jak i dla dziecka, które można szybko i sprawnie ubrać, a body w żaden sposób nie ograniczają jego ruchów, co jest szczególnie ważne w przypadku niemowląt.