Jakie są rodzaje torów przeszkód dmuchanych?

Jesteśmy biurem architektonicznym z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie sporządzimy projekt dla Ciebie!

Jakie są rodzaje torów przeszkód dmuchanych?

Każdy tor przeszkód na samą myśl o nim budzi wiele emocji. Ostatecznie jednak mało osób decyduje się skorzystać z takich atrakcji, gdyż obawiają się natłoku osób, drogich biletów czy rywalizacji, na które nie będą mieć ochoty. Co jeśli profesjonalny tor przeszkód można by wypożyczyć samodzielnie? Jest to możliwe! Planując imprezę urodzinową, spotkanie integracyjne czy dowolne przyjęcie, warto pomyśleć o tej niezwykłej atrakcji. Z pewnością wszyscy uczestnicy zabawy będą zachwyceni.

Czym różnią się od siebie tory przeszkód?

polecane dmuchane toryFirmy odpowiedzialne za wypożyczanie dmuchanych torów przeszkód, przygotowały dla swoich klientów sporo, najróżniejszych propozycji. Wszystkie tory są pokaźnych rozmiarów, przez co bezproblemowo w rywalizacji może brać udział nawet kilka osób jednocześnie. Niektóre z firm oferują między innymi rywalizację, polegającą na wdrapaniu się na wieżę, przeskoczeniu nad przepaścią lub przebiegnięciu po siatce, zsunięciu się na dmuchaną rampę i przebiegnięciu między wahadłami i innymi przeszkodami. Jest to zaledwie jedna z atrakcji, a przygotowanych jest jeszcze wiele. Polecane dmuchane tory przeszkód umożliwiają również wzięcie udziału w rywalizacji, która obejmuje czołganie się, omijając przeszkody, chodzenie po dmuchanych oponach, skakanie z wysokości na poduszkę czy szybkie przeskakiwanie między dmuchanymi kulami. Nie zabrakło również zadań dla osób, które pragną wykazać się swoją sprawnością fizyczną lub precyzją. Firmy proponują tunele, które należy jak najszybciej przemierzać lub tarcze z otworami, do których należy wrzucić piłki. Atrakcje przygotowane zostały również dla osób, ceniących sobie kooperację – zdolność współpracy świetnie sprawdzi rywalizacja, polegająca na pokonaniu wyznaczonego dystansu na tubie, od której nie można oderwać rąk. Wszystkie tory przeszkód umożliwiają zarówno start indywidualny, jak i w parach lub nawet całych drużynach. Ze specyfikacją każdego z wybranych torów można zapoznać się na stronach internetowych firm zajmujących się wypożyczaniem sprzętu.

Oprócz torów przeszkód dla dorosłych, w ofercie niektórych firm, można również znaleźć tory dla dzieci. Zazwyczaj mają one charakter tematyczny, umożliwiając zorganizowanie dla najmłodszych przeróżnych konkursów. To, w jaki sposób zostanie poprowadzona cała impreza, jakie zadania będzie trzeba wykonać, w jakiej kolejności oraz z jakimi nagrodami, zależy wyłącznie od organizatora. Przez cały czas trwania imprezy profesjonalna obsługa pozostaje do jego dyspozycji, doradzając i podpowiadając.