Każdy może nauczyć się vapować

Jesteśmy biurem architektonicznym z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie sporządzimy projekt dla Ciebie!

Każdy może nauczyć się vapować

 

Papierosy elektroniczne stały się dla wielu osób sposobem, na rozstanie się z wyrobami tytoniowymi. Dostarczają one bowiem nikotyny, jednej z najbardziej uzależniających substancji, jednak mimo to, są o wiele zdrowsze. Kilka lat temu został rozpowszechniony krzywdzący mit, że e – papierosy zawierają rakotwórczą substancję, którą wykorzystuje się w płynach chłodniczych. Nie jest to prawdą. W liquidach e – papierosów występuje zupełnie inny związek.

Niezwykłe aromaty do e – papierosów

capella aromatyMianowicie, jest to glikol propylenowy, którego wpływ na organizm ludzki został dokładnie zbadany. Nie jest on, jak twierdzą niektórzy, rakotwórczy ani toksyczny. Jest to związek powszechnie stosowany w produkcji żywności, jako barwnik lub konserwant. Zatem liquidy i aromaty, używane do produkcji roztworów, są całkowicie bezpieczne. Szczególnie polecam markę capella aromaty przez nią oferowane są tworzone z najlepszych, naturalnych składników. Nie zawierają one cukru, jak aromaty tańszych marek, a stewię, która jest naturalnym słodzikiem, o wiele lepszym dla naszego zdrowia, niż cukier produkowany z buraków cukrowych. Firma Capella ma w swojej ofercie aromaty znane i poszukiwane przez wielu amatorów puszczania elektronicznego dymka. Są to między innymi: kokos, morela, mango, kiwi, jabłko, mięta pieprzowa, kola oraz cytryna. Osobom, które lubią poznawać nowe smaki, polecam mniej oczywiste propozycje Capelli, takie jak: dżem borówkowy, smoczy owoc, drink energetyczny, szarlotka, lody waniliowe, żelki, pianki, czy sernik w stylu nowojorskim. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od tego, czy lubi zapachy słodkie, czy bardziej orzeźwiające. Aromaty Capella to gotowe liquidy, o wysokim stężeniu zapachu, do rozrobienia z bazą. Dzięki temu, każdy może zrobić mieszankę, która mu najbardziej odpowiada. Osoby o delikatnym podniebieniu, powinny dodać więcej bazy, aby uzyskać bardziej delikatny aromat i smak. Osoby, pragnące mocniejszych doznań, mogą dodać nieco mniej bazy, wtedy smak i aromat będą bardziej wyraziste. Należy jednak mieć na uwadze, że zbyt duże stężenie aromatu może doprowadzić do spalenia się grzałki. W takim wypadku urządzenie przestanie działać.

Mam dobrą wiadomość, dla osób, które chciałyby zacząć zajmować się vapingiem, jednak obawiają się uzależnienia od nikotyny. Na rynku można znaleźć także liquidy nie zawierające tej substancji. Zatem, każdy kto chciałby spróbować nauczyć się różnych technik puszczania dymu z ust i nosa, może używać  e – papierosów, bez obaw o swoje zdrowie. Liquidy bez nikotyny nie uzależniają, są całkowicie obojętne dla naszego zdrowia.