Koleżanka poleciła mi pewne mebelki…

Jesteśmy biurem architektonicznym z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie sporządzimy projekt dla Ciebie!

Koleżanka poleciła mi pewne mebelki…

Z zawodu jestem architektem wnętrz. Prowadzę swoje własne biuro i zajmuje się najróżniejszymi projektami – i tymi małymi i tymi dużymi. Odpowiadam za rozplanowanie przestrzeni biurowych, sklepowych, a także zajmuję się wykończeniem domków, czy mieszkań dla prywatnych klientów. Każdy projekt, to dla mnie spore wyzwanie i na pewno nie mogę narzekać na nudę w swojej pracy. Przede mną stanęło teraz nowe wyzwanie.

Drewniane mebelki w pokoju dziecięcym

polecane mebelki drewniane dla dzieciOstatnio do mojego biura zgłosiło się młode małżeństwo, aby pomóc im zaprojektować wnętrze ich nowego mieszkania. Bardzo lubię to robić, więc od razu się zgodziłam. Muszę przyznać, że projekt był bardzo ciekawy. Musiałam wymyślić wnętrze dla sypialni, salonu, kuchni, łazienki oraz pokoju dziecka – małej dziewczynki. Przyznam szczerze, że nigdy wcześniej nie projektowałam pokoju dziecka, więc było to spore i nowe wyzwanie. Mama dziewczynki bardzo chciała, aby w pokoju znalazły się polecane mebelki drewniane dla dzieci. Jej koleżanka ma takie u siebie, więc i ona chciała je mieć. Ja na początku w ogóle nie byłam przekonana. Chciałam ten pokój urządzić bardziej nowocześnie, jednak z tym nie mogłam wygrać. Mama tej dziewczynki była bardzo stanowcza w tym. Pomyślałam, że nie będę się sprzeciwiać i zrobię, tak jak sobie życzy. Szybko zmieniłam zdanie, jak tylko pojechałam do sklepu. Kiedy zobaczyłam te mebelki na własne oczy po prostu się w nich z miejsca zakochałam. Były tak pięknie wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół. Idealnie pomalowane. Miały wyryte małe, urocze wzorki. Cały zestaw – łóżko, szafa, komoda, krzesełko, stoliczek, a także zauważyłam wykonane zabawki z tego. Widziałam uroczą, drewnianą, małą, zabawkową kuchnię. Tak mi się spodobała, że musiałam ją umieścić w tym pokoju. Nie dość, że wyglądała pięknie, to na pewno dla małej dziewczynki, to super sprawa. Postanowiłam wykorzystać do mojego projektu cały zestaw wraz z tą kuchnią. Całość nie była aż tak droga, jak myślałam. Spokojnie zmieściłam się w budżecie i jeszcze nawet zostało. Dokupiłam więc jeszcze kilka elementów ozdobnych i drobiazgów, aby pokój prezentował się jeszcze ładniej.

Przyznam szczerze, że z całego projektu, jaki wykonałam, to najbardziej właśnie podoba mi się ten dziecięcy pokój. Do tych wyjątkowych mebelków dobrałam piękne, jasne pastele na ścianach. Pokój jest bardzo przytulny, ale i bezpieczny dla dziecka. Wiem, że moim klientom też bardzo się to pomieszczenie podoba, a ja muszę przyznać, że bardzo się myliłam, co do drewnianych mebli. Prezentują się one fantastycznie.