Korzystamy z suplementów z kwasami omega

Jesteśmy biurem architektonicznym z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie sporządzimy projekt dla Ciebie!

Korzystamy z suplementów z kwasami omega

Odpowiednio stosowane kwasy omega 3 pomagają zapobiegać chorobom, poprawiać nastrój czy zachować młodość. Dzięki stosowaniu kwasów omega 3 można uniknąć zwyrodnienia plamki żółtej, alergii, chorób serca czy choroby Alzheimera. Dodatkowo powinny je stosować kobiety w ciąży, a także małe dzieci. Warto dowidzieć się nieco dokładniej, czym są kwasy omega 3, jakie mają wyjątkowe właściwości, a także czym może skutkować zarówno ich niedobór, jak i nadmiar. Wszystkie te informacje mogą być ważne dla osób dbających o zdrowie.

Właściwości i źródła kwasów omega 3

omega biotech usaIstotny jest fakt, że kwasy omega 3 stanowią ważny budulec komórek. Dzięki nim błona komórkowa może funkcjonować prawidłowo i przez to usprawniać wszelkie procesy życiowe. Należą one do grupy niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych, a dokładnie do kwasów tłuszczowych. Niestety ludzki organizm nie jest w stanie wyprodukować samodzielnie kwasów omega 3, a jedynym sposobem ich pozyskiwania jest spożywanie produktów mających je w swoim składzie oraz dodatkowa suplementacja. Warto stosować wysokiej jakości omega biotech usa. Znaczenie ma fakt, że kwasy omega 3 mogą ochronić organizm przed rozwojem nowotworów, jednak te pochodzące z ryb są w tym kontekście znacznie bardziej skuteczne, niż pochodzące z roślin i różnica może być nawet ośmiokrotna. Przeprowadzane badania wykazały, że ekspozycja na działanie kwasów omega 3 pochodzących z ryb przekłada się na zmniejszenie rozmiary nowotworów o 60% do 70%, natomiast w 30% dodatkowo zmniejsza ryzyko powstania przerzutów. Aby możliwe było osiągnięcie takiego samego rezultatu przy stosowaniu kwasów omega 3 pochodzenia roślinnego, konieczne było znaczne zwiększenie ich dawki. Zapobieganie rozwojowi raka następuje w wyniku aktywacji genów związanych z działaniem układu odpornościowego, jak również z blokowaniem ścieżek rozwoju nowotworów. Od tego, czy będziemy w sposób systematyczny uzupełniać poziom kwasów omega 3 będzie zależeć sprawność naszego myślenia, zapamiętywania, rozumienia, jak i kreatywność.

Osoby, które jedzą znaczne ilości ryb oraz suplementują kwasy omega 3 nawet w starszym wieku wyróżniają się bystrością umysłu, rzadziej chorują na Alzheimera czy demencję. Natomiast dzieci spożywające odpowiednie dawki tych kwasów lepiej się rozwijają, są sprawniejsze ruchowo i nie mają problemów z koncentracją. Spożywanie kwasów omega 3 dodatkowo zmniejsza o ponad połowę ryzyko śmierci w wyniku chorób serca, dodatkowo przeciwdziała powstawaniu arytmii, a osoby z ich wysokim poziomem rzadziej umierają na zawał.