Kupuję domki w górach i wynajmuję turystom

Jesteśmy biurem architektonicznym z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie sporządzimy projekt dla Ciebie!

Kupuję domki w górach i wynajmuję turystom

Przez wiele lat oszczędzaliśmy z żoną pieniądze z myślą o zapewnieniu przyszłości naszemu synowi. Postanowiliśmy, że zapewnimy mu wejście w dorosłość z odpowiednimi warunkami bytowymi. I choć Nasz syn ma dopiero osiem lat to już wybudowaliśmy dla niego piękny dom, w którym w przyszłości będzie mógł zamieszkać z założoną przez siebie rodziną. To dla Nas bardzo ważne, żeby nasz syn nie musiał martwić się o to, gdzie będzie mieszkać gdy dorośnie. O zarabianiu pieniędzy na utrzymanie rodziny będzie musiał myśleć sam.

Pozostałe oszczędności wydaliśmy na atrakcyjne domki góralskie

atrakcyjny wynajem domków w górach w szaflarachNie będę ukrywał, że razem z żoną zarabiamy bardzo dobre pieniądze jak na polskie warunki. Od kilku lat możemy sobie pozwolić na to, żeby odkładać nawet kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie. Wszystko dlatego, że pomimo doskonałych zarobków żyjemy bardzo oszczędnie. Szanujemy zarabiane pieniądze i tego samego chcemy nauczyć naszego syna. Wydawanie pieniędzy bez sensu nie jest w naszym stylu a zamiast tego wolimy je mądrze inwestować. Przechodząc do meritum – ostatnio zainwestowaliśmy wszystkie nasze oszczędności w zakup kilku domków góralskich położonych oczywiście w górach. Jakoś tak zupełnie przypadkowo upodobaliśmy sobie Szaflary jako miejscowość na nasz wakacyjny wypoczynek i tam właśnie postanowiliśmy z żoną zainwestować. Kupiłem tam już cztery domki, które wyremontowaliśmy i które teraz wynajmujemy przez cały rok turystom odwiedzającym właśnie Szaflary. W ogóle to bardzo mocno się z żoną wkręciliśmy w nasz górski biznes i teraz oferujemy atrakcyjny wynajem domków w górach w Szaflarach nawet na zagranicznych portalach turystycznych. Odkąd zaczęła się u Nas pandemia to bardzo mocno poszliśmy w kierunku zagranicznym, bo chcemy, żeby przyjeżdżali do Nas turyści z całej Europy. Teraz pandemia się skończyła, a nasze domki cieszą się ogromnym zainteresowaniem. A wynika to właśnie z tego, że przez cały okres pandemii bardzo mocno inwestowaliśmy w reklamę. Dzięki temu niezmiennie od kilku lat mamy klientów, którzy chcą spędzać swoje urlopy w naszych domkach.

Prowadzenie biznesu jakim jest wynajem atrakcyjnych domków w górach wymaga tego, żeby przynajmniej raz w tygodniu pojawić się tam, gdzie się je oferuje. Trzeba w tych domkach posprzątać i robi się to zawsze pomiędzy turnusami. Poza tym trzeba przecież przywitać wynajmujących a także ich pożegnać gdy wyjeżdżają. W naszych domkach na wynajem nie ma wyżywienia, więc to o tyle dobrze. A na wyposażeniu wszystkiego jest tyle, żeby wynajmującym starczyło na cały tydzień.