Moda na długie sukienki

Jesteśmy biurem architektonicznym z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie sporządzimy projekt dla Ciebie!

Moda na długie sukienki

Jeszcze kilka lat temu uważało się, że sukienki powinny być krótkie, dziś zaś coraz lepiej sprzedają się dłuższe stroje. Wiele zależy oczywiście od tego, w jakiej porze roku będziemy chcieli się zaprezentować w takiej kreacji oraz na jaką okazję ją założymy. Wybór sukienek jest tak duży, że każda kobieta znajdzie coś idealnie dopasowanego do swojej figury oraz własnych wymagań. Materiały, kolory i fasony są przeróżne, a jeśli w sieciówkach nie znajdzie się wymarzona dla nas kreacja, krawcowe chętnie ją stworzą na nasze indywidualne zamówienie.

Moja ulubiona długa sukienka z guzikami

długa sukienka dzianinowa z guzikamiKażdy, kto choć odrobinę mnie zna, doskonale wie, że moja garderoba jest bardzo pojemna i znajdują się w niej przeróżne stylizacje. Od roku zapałałam miłością do długich sukienek, które zajmują w mojej szafie szczególne miejsce. Co przekonało mnie do zakupu właśnie takich ubrań? Nade wszystko ich uniwersalność. Długie sukienki można nosić o każdej porze roku. Wiele z nich idealnie nadaje się na jesień i zimę. Wszystko zależy jednak przede wszystkim od materiału, z którego wykonano dany ubiór. Mój najnowszy zakup to długa sukienka dzianinowa z guzikami. Jestem zachwycona tym strojem, ponieważ idealnie pasuje do wielu moich stylizacji i nadaje się do noszenia zarówno w pracy, jak i podczas spotkań towarzyskich. Ten nowy ciuch zachwyca mnie zresztą nie tylko swoim uniwersalizmem, ale także jakością wykonania. Został bowiem uszyty z bardzo dobrego materiału, który nigdy (nawet po wielu praniach) nie naciąga się, nie mechaci, ani nie blaknie. Zapomniałam przy tym podkreślić, że początkowo bałam się strasznie prania sukienki w pralce. Moja kreacja jest wielokolorowa i wydawało mi się, że będzie bardzo farbowała. Okazało się, że byłam w błędzie, a dzianina po wyjęciu z automatu wygląda nadal jak nowa. Warto jednak podkreślić, że jeśli obawiamy się, zniszczenia rzeczy podczas ich prania, możemy wrzucić do bębna pralki chusteczki pochłaniające kolor. Sama często stosuję takie rozwiązanie. Każdej kobiecie, która do tej pory nosiła głównie krótkie kreacje, szczerze polecam zakup długiej sukienki. W takim ubiorze można poczuć się bardzo swobodnie i to o dowolnej porze roku.

Obecnie panuje moda na długie sukienki i osobiście doskonale rozumiem, skąd się ona wzięła. Wiele z nas chce czuć się kobieco o każdej porze roku i w różnych okolicznościach, a tego typu kreacja często to umożliwia. Chętnie zakładam na siebie właśnie taki ciuch, gdy spieszę się do pracy. Nie muszę wówczas stać przed lustrem i zastanawiać się, które części swojej garderoby dopasować do siebie. Stawiajmy nade wszystko na uniwersalizm oraz  własną wygodę!