Modne pojazdy na akumulator dla dzieci

Jesteśmy biurem architektonicznym z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie sporządzimy projekt dla Ciebie!

Modne pojazdy na akumulator dla dzieci

Chciałabym zamówić niebieskie auto na akumulator dla mojego siostrzeńca, bo niedługo zbliżają się święta. Maksymilian marzy o samochodzie policyjnym, ale nie znalazłam takiego pojazdu w sklepie stacjonarnym. Pozostała mi jeszcze możliwość zakupu takiego auta w sklepie internetowym. Koleżanka podała mi namiary na świetny sklep z zabawkami, który ma niezwykle bogatą ofertę samochodów na akumulator w dość przystępnych cenach. Podobno, przed świętami asortyment został objęty dużymi zniżkami. Muszę to zweryfikować.

Szeroki wybór autek akumulatorowych w sklepie online

auta dla dzieci na akumulatorWłaśnie weszłam na stronę internetową sklepu online z zabawkami i jestem zaskoczona szerokim wyporem pojazdów na akumulator. W sklepie można kupić skutery, motorki i autka. Cały asortyment został objęty trzydziesto procentową zniżką. Siostrzeniec chciałby mieć autko, które jest odwzorowaniem luksusowego kabrioleta. Takie auta dla dzieci na akumulator kosztują od czterystu do tysiąca złotych. Cena uwarunkowana jest od tego, w jakie parametry wyposażony jest pojazd. Znalazłam bardzo ładne autko w kolorze niebieskim z policyjnymi odznaczeniami, ale to nie jest kabriolet. Mimo wszystko, myślę że siostrzeniec będzie zadowolony. Pojazd posiada otwierane drzwiczki, oświetlenie typu LED, skórzane siedzenie, nowoczesny panel i najlepszy rodzaj akumulatorów – żelowy. Akumulatory żelowe wystarczy raz na pięćdziesiąt kilometrów załadować do pełna. Na panelu wyświetla się wskaźnik zużycia akumulatora, jest tam także radio i lusterko. Pojazd ma wszystkie potrzebne atesty i jest całkowicie bezpieczny. Posiada mocne pasy bezpieczeństwa, klakson i zdalne sterowanie, co oznacza, że rodzic będzie mógł w każdej chwili zatrzymać pilotem pojazd albo obniżyć jego prędkość. Maksymalną prędkość, jaką może uzyskać samochodzik jest osiem kilometrów na godzinę. Dzięki amortyzatorom, można poruszać się nawet po nierównej nawierzchni, dziurach i krawężnikach. Opony są duże, pompowane i oświetlone. 

Niebieskie auto na akumulator kosztuje siedemset złotych, ale od tej kwoty należy odliczyć trzydziestoprocentową zniżkę. To jest oszczędność rzędu dwustu trzydziestu złotych, co mnie bardzo satysfakcjonuje. Złożyłam zamówienie i zapłaciłam przelewem za pojazd. Przesyłka jest darmowa i ma przyjść w ciągu pięciu dni roboczych. Pojazd ma dwuletnią gwarancję i w czasie jej trwania, można za darmo korzystać ze specjalnego serwisu. Sklep daje możliwość zwrotu towaru w ciągu dziewięćdziesięciu dziewięciu dni, co jest rzadkością, bo zazwyczaj przysługuje tylko ustawowe czternaście dni.