Moja żona jako architektka wnętrza naszego mieszkania

Jesteśmy biurem architektonicznym z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie sporządzimy projekt dla Ciebie!

Moja żona jako architektka wnętrza naszego mieszkania

To, że moja żona dba o wnętrza wiem nie od dziś. Teraz będąc z nią w związku małżeńskim mogę cieszyć się wspaniale urządzonym domem. Ona nie pracuje i zajmuje się tylko i wyłącznie gospodarstwom domowym. Ja bardzo dużo zarabiam i dzięki temu możemy pozwolić sobie na naprawdę bardzo wygodne życie. Zawsze chciałem posiadać pięknie zaprojektowany dom z tarasem i dużym ogrodem. Moje marzenia się spełniły.

Architektura wnętrza naszego mieszkania

architektura wnętrz we WrocławiuMoja żona jest bardzo zdolna. Zapisała się nawet na studia. Jej dziedziną jest architektura wnętrz we Wrocławiu. Zawsze ją to bardzo interesowało, więc nie bez znaczenia wybrała ten kierunek studiów. Dziś chciałbym opowiedzieć o tym, w jaki sposób ona zaprojektowała dla nas nasz mały domek. Zacznijmy od tego, co znajduje się w kuchni. W kuchni, która jest doskonale oświetlona, wnętrze jest przesycone bielą i czernią. Jest to styl nowoczesny i modernistyczny. Taka architektura wnętrz zawsze mi się bardzo podobała. To był mój cel główny, jeżeli chodzi o projektowanie wnętrz. W kuchni widnieją również nowoczesne szklane blaty i najdroższe baterie kuchenne. Jeśli chodzi o łazienkę, to osobno mamy toaletę oraz miejsce do mycia. Mamy prysznic i wannę w kolorze różowym. Taki właśnie kolor posiada nasza łazienka. Oprócz tego mamy także osobną pralnię – jest to malutkie miejsce gospodarcze wydzielone do prania. Żona cudownie zaprojektowała naszą sypialnię. Jest fioletowa i posiada dużą szafę trzydrzwiową, na której widnieją duże lustra, dzięki czemu przestrzeń staje się o wiele większa. Na ścianach widnieją piękne fototapety, które przedstawiają wspaniałe krajobrazy nadmorskie. W salonie zobaczyć można bardzo ładny komplet wypoczynkowy w kolorze szarym, a na ścianach mamy niebieskie farby, które doskonale pasują z szarością. Jeżeli chodzi o dodatki w salonie, są one koloru ciemnozielonego. Butelkowa zieleń wspaniałe komponuje się spośród elementów architektonicznych o drobnej posturze. Wyróżnić to możemy lampy, figurki oraz ciekawe donice właśnie w kolorze butelkowej zieleni. Nasz pokój dla dziecka jest w kolorze seledynowym. Jest radosnym miejscem i dzięki temu nasz maluch bardzo dobrze się tu czuje.

Na końcu chciałbym jeszcze jeszcze wspomnieć o tym, jak wygląda nasz przedpokój. Nasz przedpokój posiada dużą szafkę na buty oraz ubrania, a także dużą szafę trzydrzwiowa, na której założone są lampy halogenowe. Architektura wnętrz w naszym domu oparta jest na roślinach doniczkowych, które dodają naturalnego charakteru mieszkaniu. To właśnie one są duszą naszego domu. Jestem dumny z mojej żony, że tak ładnie zaprojektowała nasze mieszkanie.