Najlepszy nocleg w Miedzyzdrojach

Jesteśmy biurem architektonicznym z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie sporządzimy projekt dla Ciebie!

Najlepszy nocleg w Miedzyzdrojach

 

Międzyzdroje to nadmorska miejscowość, która niemal każdemu kojarzy się przede wszystkim z Promenadą Gwiazd, słynnym polskim molo oraz chwalonym w całej Europie muzeum figur woskowych. Dla mnie jest to jednak miejsce szczególne także dlatego, że właśnie tam poznałam swojego męża. Z tego właśnie powodu od ponad dwudziestu lat wspólnie z nim wyjeżdżam do Międzyzdrojów, a dokładniej do naszego ulubionego pensjonatu, w którym przed laty się poznaliśmy. To wyjątkowe lokum mogę z czystym sumieniem polecić każdemu z Was. Może także Wy znajdziecie tam swoją drugą połówkę?

Mój ulubiony pensjonat

pensjonat w międzyzdrojachNiewielki pensjonat znajdujący się w południowej części rynku w Międzyzdrojach funkcjonuje nieprzerwanie od ponad trzydziestu lat. Co ciekawe prowadzi go nadal ta sama osoba – Pani Zdzisława. Aby odwiedzić ten sprawdzony pensjonat w Międzyzdrojach, musimy zarezerwować sobie nocleg z bardzo dużym wyprzedzeniem – w przypadku miesięcy letnich przeważnie rocznym. Pani Zdzisława jest nie tylko właścicielką przepięknego obiektu, ale także niezwykłą kucharką, która sama przygotowuje wszystkie posiłki dla swoich gości. Co ciekawe, jej wiek wcale nie sprawia, że kuchnia jest przestarzała. Willa zapewnia różnorodne menu – znajdziemy w nim zarówno tradycyjne polskie dania, jak i potrawy kuchni molekularnej. Istnieje jeszcze jeden powód, dla którego rzesze klientów chcą odwiedzać właśnie to miejsce. Jest nim zabytkowa biblioteka udostępniana wszystkim pensjonariuszom. Na przepięknych mahoniowych regałach pensjonatu znajdziemy zarówno polską i zagraniczną klasykę, jak również starodruki kazań przygodnych i świątecznych, księgi alchemiczne oraz historyczne. Najcenniejsze zbiory są udostępniane tylko na specjalnych pulpitach, do których zostały przymocowane za pomocą łańcuchów. Wizyta w niezwykłym pensjonacie w Międzyzdrojach jest zatem niemałą gratką dla wszystkim polonistów, bibliotekarzy oraz innych bibliofilii. Oczywiście pensjonat jest obiektem ściśle chronionym, wyposażonym w nowoczesny monitoring. Goście tego obiektu mogą zatem zawsze czuć się bezpiecznie.

Jeśli szukacie najlepszego noclegu w Międzyzdrojach, zachęcam do odwiedzenia pensjonatu, który mieści się w rynku tego pięknego miasta. Znajdziemy w nim nie tylko przepiękne, pełne kwiatów pokoje, ale także wspaniałą kuchnię pełną polskich i zagranicznych rarytasów. Dodatkową atrakcją będzie możliwość skorzystania z zabytkowej biblioteki, w której znajdziemy niezwykle cenne księgi. Obiekt jest monitorowany więc nie musimy się martwić ani o siebie, ani o pozostawiony na parkingu samochód.