Opryskiwacze do pielęgnacji ogrodu

Jesteśmy biurem architektonicznym z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie sporządzimy projekt dla Ciebie!

Opryskiwacze do pielęgnacji ogrodu

 

Dla wielu z nas, posiadanie własnego ogrodu, kojarzy się z odpoczynkiem i relaksem. Rzeczywiście tak jest, ale nie do końca. Osobisty kawałek podwórka, to również pielęgnacja i ciągłe starania o to, aby trawa była wiecznie zielona i dokładnie przystrzyżona, a kwiaty piękne i zdrowe. Jest to więc też odpowiedzialność, praktycznie taka sama, jak przy posiadaniu działki, czy swojego sadu. Dlatego, ciągle powstają narzędzia, które ułatwiają nam wszelkie czynności, związane z jego pielęgnacją.

Opryskiwacze ciśnieniowe do ogrodu

opryskiwacz ciśnieniowy 8LJest to narzędzie, idealnie przystosowane do pielęgnacji wszelkiego rodzaju roślin. Znajdzie swoje zastosowanie zarówno na działce, jak i w ogrodzie. Profesjonalni sadownicy, również używają tego typu narzędzi, znacznie ułatwia to i przyspiesza ich pracę. Opryskiwacz ciśnieniowy 8L, służy do rozpylania różnorakich substancji, środków ochrony roślin, wody oraz nawozów. Dzięki jego pojemności oraz strumieniowi, będziemy mogli podlać zarówno małe sadzonki, jak i większe rośliny. Wykonane są z najwyższej jakości tworzyw sztucznych, w taki sposób, aby zmniejszyć ryzyko przedziurawienia, bądź uszkodzenia zbiornika. Nie zniekształca się w trakcie użytkowania, a także odporny jest na wysokie ciśnienie. Na szczycie zbiornika, znajduje się niewielki otwór, razem z pokrętłem. To właśnie tam wlewa się ciecz, po czym szczelnie zamyka. Razem z pokrętłem, do środka zbiornika, wkręca się pompę tłokową, która umożliwia rozpylanie płynów, za pomocą wytwarzanego w środku ciśnienia. Opryskiwacze, wyposażone są w pistolety na długiej, plastikowej lancy. Na jej końcu znajduje się dysza rozpryskująca, która może mieć różne kształty, w zależności od naszych potrzeb. Sam zbiornik, wraz z cieczą, można w łatwy sposób założyć na plecy, dzięki specjalnym uprzężom. Jest to poręczne narzędzie, łatwe w obsłudze, które znacząco ułatwi nam, chociażby podlewanie naszych roślin w ogrodzie, jak również rozpylanie środków, dla ich ochrony. Znacząco przyspiesza i ułatwia nam naszą pracę, zwiększając przy okazji naszą wydajność. Zdecydowanie dobrze się sprawdzi, nawet jeżeli musimy zadbać, o większy teren naszych upraw. Zasięg takiego opryskiwacza, sięga nawet do 3 metrów, ale znajdą się również takie, które strzelają o wiele dalej i obejmują większą powierzchnię. Każdy z nich powinien też być wyposażony, w zawór bezpieczeństwa zabezpieczający przez przekroczeniem dopuszczalnego ciśnienia.

Jeżeli mamy w posiadaniu ogród, bądź kawałek swojego sadu, jest to na pewno obowiązkowe narzędzie, które powinno się znaleźć w naszym wyposażeniu. Dzięki niemu, będziemy mogli w pełni zabezpieczyć nasze rośliny i o nie zadbać. Zdecydowanie ułatwi nam ono naszą pracę, a także przyspieszy, dzięki czemu będziemy mogli poświęcić więcej czasu, spokojny relaks, w naszym ogrodzie.