Pajacyki dla osób starszych i niepełnosprawnych

Jesteśmy biurem architektonicznym z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie sporządzimy projekt dla Ciebie!

Pajacyki dla osób starszych i niepełnosprawnych

Osoby starsze i chore często wymagają specjalistycznej bielizny oraz odzieży. Specjalne potrzeby wymagają specjalnych akcesoriów do codziennej pielęgnacji. Ubranie dzienne lub nocne powinno być nie tylko wygodne dla seniora lub osoby niepełnosprawnej, ale także nie przysparzać problemów ich opiekunom, co znacząco usprawni codzienne czynności.

Praktyczne body i pajace do spania

pajacyki do spania dla dorosłychJeśli choć raz zajmowaliśmy się osobą starszą, z problemami mentalnymi lub niepełnosprawności, to wiemy, jaką trudność może sprawić codzienna higiena takiej osoby. Zabiegi pielęgnacyjne mogą być jednak znacznie ułatwione, jeśli zadbamy o odpowiednią odzież. W opiece nad seniorem lub osobą chorą przydadzą się pajacyki do spania dla dorosłych. Są one niezwykle funkcjonalnym rodzajem odzieży, które ułatwia czynności higieniczne. Jest to nie tylko doskonała forma bielizny pod ubranie, ale także sprawdzi się jako piżama. Body i pajace wykonane są ze 100% bawełny, która zapewnia optymalny komfort noszącego, a także odpowiednią przewiewność i cyrkulację powietrza na skórze. Okrągły, gładko wykończony dekolt oraz rękawy i nogawki zapewnią, że noszące go osoby nie odczują podrażnień na skórze. Ubrania są atestowane i certyfikowane przez towarzystwa geriatryczne oraz dermatologiczne. Sprawdzą się u osób o ograniczonej władzy umysłowej, które często mają skłonność do zdejmowania pieluch oraz rozbierania się w nieadekwatnych sytuacjach. Zabezpieczenie w postaci miękkich zamków błyskawicznych ułatwi rozbieranie opiekunowi, a także przyspieszy czynności związane z pielęgnacją i utrzymaniem odpowiedniej higieny. Jest to idealne rozwiązanie w domach seniorach oraz zakładach opieki. W trosce o preferencje oraz predyspozycje użytkownika, do wyboru jest wiele wariantów krojów: począwszy od krótkich i długich rękawów, poprzez długie nogawki i rękawy, a na bezrękawnikach skończywszy. Można wybierać pomiędzy rodzajem materiału: czysta bawełna lub bawełna z domieszką elastanu, który zapewni uciągliwość odzieży potrzebną przy zabiegach rehabilitacyjnych lub ćwiczeniach. Do wyboru wiele wariantów kolorystycznych oraz rozmiarów: od S do XL.

Body i pajace do spania oraz bieliźniane są wariantem unisex i będą pasowały zarówno kobietom jak i mężczyznom. Na zimę idealnie sprawdzi się cieplejsza wersja pajaców – z termoizolacyjną warstwą wewnętrzną, która zapewni maksymalny poziom ciepła w niskiej temperaturze otoczenia. Jest to opcja idealna na zimowe spacery lub gimnastykę na świeżym powietrzu. Możliwy zakup wielopaków w niższych cenach hurtowych.