Piękny bukiet z hortensji

Jesteśmy biurem architektonicznym z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie sporządzimy projekt dla Ciebie!

Piękny bukiet z hortensji

Hortensja ogrodowa  to jeden z najładniejszych krzewów ozdobnych. Uprawa hortensji nie jest trudna, ale wymaga przestrzegania kilku zasad. Hortensja ogrodowa  to niezwykle dekoracyjny krzew, który swoja popularność zawdzięcza pięknym kwiatostanom, które można podziwiać przez całe lato, aż do jesieni. Krzew hortensji ogrodowej można posadzić jako soliter bądź w kompozycji z innymi roślinami. z większej liczby egzemplarzy można stworzyć efektowny szpaler, a nawet nieformowany żywopłot.

Wyjątkowe bukiety z hortensji

bukiet z hortensji - białystokHortensja jest  jednym z najpiękniejszych kwiatów. Jej szeroka gama kolorystyczna, zaczynając od kolorów zieleni po niebieskie, różowe itd. jest jedynie jednym jej wielu uroków. Hortensje jako kwiat cięty wyróżnia zaokrąglony kształt, w skład którego wchodzą dziesiątki małych i uroczych płatków kwiatów przypominających motyle. Kwiat ten doskonale sprawdzi się przy tworzeniu kompozycji kwiatowych. Wykonanie szybkiego i ładnego bukietu, a także takiego, który nie naruszy drastycznie kieszeni klienta, jest także powiązane z hortensją. Ze względy na swój bujny stan nie wymaga dodawania zbyt dużej ilości wypełniaczy i innego gatunku kwiatów ciętych. Użyjmy zaledwie 3 rodzaje ciętych kwiatów i przekonajmy się o jego doskonałym wyglądzie. Wyjątkowy bukiet z hortensji – białystok przedstawia jako idealny pomysł na prezent dla wszystkich kobiet, które cenią sobie tego typu kwiaty. W zależności od barwy dopasujemy ją do swojego przyjęcia i dekoracji jakie nam się marzą. Ze względu na mnogość kolorów nadaje się na przyjęcia o przeróżnych charakterach. Błękitna hortensja świetnie nada się na wesele z marinistycznym motywem przewodnim lub jeśli chcemy, aby to niebieski królował na sali. Przekornie może również pełnić funkcję „czegoś niebieskiego”. Biała i różowa współgrają z różami i peoniami, które wspólnie stworzą wspaniałą, romantyczną atmosferę. Zielone kwiaty, niezwykle nietypowe, mimo subtelnego wyglądu możemy wpleść w wesele z leśnym motywem.

Bukiety z hortensji cieszą się niesłabnącą popularnością. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ hortensja jest pięknym, rozłożystym kwiatem, którym możemy manipulować na wiele sposobów. Ze względu na to, że hortensja będzie pasować do różnego typu uroczystości posiadamy wiele możliwości tworzenia z niej przepięknych bukietów. Ze względu na swoją okazałość, hortensja będzie się wspaniale prezentować podczas wielu uroczystości, będzie też wspaniałym prezentem dla bliskiej nam osoby, która z pewnością doceni jej szyk i wspaniały wdzięk.