Polecany sklep ze sprzętem morskim

Jesteśmy biurem architektonicznym z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie sporządzimy projekt dla Ciebie!

Polecany sklep ze sprzętem morskim

Wyposażenie jednostek dalekomorskich nigdy nie było tak dobre, jakby chciała większość załogi, i często zdarzało się, iż sprzęt, mimo iż spełniał wszystkie wymogi i regulaminy, nie był zbyt wysokiej jakości i zawodził w najbardziej nieoczekiwanym momencie. Z tego powodu, nierzadko przychodziło nam pracować na jednostkach w których wyposażenie było przestarzałe lub posiadało znikomą jakość. Dopiero gdy dołączyliśmy do rozwijającej się firmy przewozowej, dostaliśmy możliwość wyposażenia jednostek według najwyższych standardów.

Renomowany sklep z wyposażeniem żeglarskim

dobry sklep dla żeglarzyProblem z zakupem sprzętu jednak polegał na dość ograniczonej ilości wyposażenia, jakie można było dostać w lokalnych sklepach żeglarskich jednocześnie. Jako że zależało nam na jak najszybszym wyposażeniu wszystkich jednostek, powolne kompletowanie inwentarza nie było za dobrym rozwiązaniem, dlatego zwróciliśmy się do doświadczonych kapitanów i weteranów morza z prośbą o pomoc. Ci którzy operowali większymi jednostkami, lub mieli pod swoim dowództwem kilka łodzi, wskazali nam bardzo dobry sklep dla żeglarzy, który nie dość że zaopatrywał bardzo wielu doświadczonych ludzi morza, to współpracował również z większymi firmami, wyposażając ich jednostki w najbardziej potrzebny na morzu sprzęt. Owy sklep funkcjonował niczym hurtownia, oferując sprzedaż zarówno detaliczną jak i hurtową, w razie braku towaru w magazynie sprowadzając wymagane ilości zamówionego wyposażenia od jednego z renomowanych producentów, którego był oficjalnym sprzedawcą. Sklep ten specjalizował się w wysokiej jakości sprzęcie, a wszystkie artykuły w ofercie posiadały wszelkie atesty, wymagane do wprowadzenia elementu wyposażenia do inwentarza jachtu czy statku. W ofercie można było znaleźć niemal wszystkie elementy wyposażenia, jak również akcesoria i zapasowe podzespoły uniwersalne do najbardziej popularnych rodzajów jachtów, oraz sprzęt bezpieczeństwa.

Dość dużo wyposażenia morskiego wymagało posiadania patentu żeglarskiego, aczkolwiek w przypadku dużych zamówień, składanych przez firmy transportowe nie było wymagane ich okazanie, gdyż firma zajmowała się większością formalności. Dostawy były realizowane przez pracowników sklepu, a cały sprzęt był kontrolowany podczas rozładunku, w celu sprawdzenia stanu i ewentualnej wymiany jakichkolwiek wadliwych czy wybrakowanych elementów zamówienia. Całość zamówień dostarczana była na wskazane miejsce, również na jednostkę będącą w porcie, i realizowana była bardzo szybko, zaledwie w dwa dni od złożenia zamówienia.