Półki z lustrem były idealne

Jesteśmy biurem architektonicznym z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie sporządzimy projekt dla Ciebie!

Półki z lustrem były idealne

 

Już dawno nie byłam u mojej cioci. Postanowiłam ją odwiedzić bo dowiedziałam się, że ma problemy z nogą. Jak wracała ze spotkania z koleżanką, źle stanęła i ją sobie nadwerężyła. Mama do mnie dzwoniła i prosiła mnie żebym cioci pomogła w zakupach. Ostatnio miałam sporo spraw w pracy i nie miałam czasu na nic. Ciocia zawsze nam pomagała jak potrzebowaliśmy czegokolwiek. Nie miała swoich dzieci i zawsze bardzo angażowała się w nasze wychowanie. Umówiłam się z ciocią i dzięki temu, ze wyszłam szybciej z pracy zamówiłam po drodze obiad i od razu do niej pojechałam.

Łazienka cioci była piękna

półki łazienkowe z lustremJej noga była spuchnięta. Ciocia robiła sobie od jakiegoś czasu okłady i na szczęście było już lepiej. Jej mieszkanie zawsze mi się bardzo podobało. Sporo czasu w nim spędziłam jak byłam mała. Mieszkanko było ładnie urządzone, było takie przytulne i chętnie w nim spędzałam czas. Pamiętam, że najbardziej zawsze podobała mi się łazienka. Ciocia miała dużą wannę i chętnie się w niej kąpała. Podobały mi się także półki łazienkowe z ozdobnym lustrem. Były takie niespotykane. My w naszym mieszkaniu mieliśmy zwykłą szafkę, która nie prezentowała się tak ładnie. Łazienka była remontowana przez znajomego, Który miał duże doświadczenie. Miał sporo zleceń i to on doradził jak fajnie i funkcjonalnie urządzić łazienkę za nie duże pieniądze. Możliwości finansowe ciocia miała duże i nie musiała się martwić o pieniądze. Fachowiec na zamówienie przygotowywał półki łazienkowe z lustrem. Lustro było duże i dzięki niemu łazienka wydawała się jeszcze większa niż była w rzeczywistości. Trochę porozmawiałyśmy i dowiedziałam się, ze jakiś czas temu przepisała na mnie swoje mieszkanie. Ona nie miała dzieci a ze mną zawsze miała dobry kontakt. Bardzo się ucieszyłam. To dla mnie dużo znaczyło. Sporo pracowałam ale na razie nie mogłam sobie pozwolić na zakup mieszkania. Mieszkałam u mamy ale świadomość, że kiedyś będę miała swoje mieszkanie była dla mnie ważna.

Podziękowałam i poprosiłam żeby ciocia dawała mi znać jak coś się będzie działo z nogą czy z innymi sprawami. Zawsze chętnie pomogę. Nie mogę też cały czas myśleć o pracy. Mam rodzinę i tez muszę mieć dla nich czas. Nic w mieszkaniu nie będę na pewno zmieniać. Mam bardzo podobny gust do cioci i jej mieszkanie było idealne jakby dla mnie przygotowane. Wszystkie rzeczy w nim mi się podobały i każdy mebel był idealnie dobrany. Szczególnie łazienka i ta duża wanna bardzo dobrze mi się kojarzyła. Cieszyłam się, że ciocia o mnie pomyślała. W dzisiejszych czasach własny kąt to ważna sprawa.