Porządny markowy tornister

Jesteśmy biurem architektonicznym z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie sporządzimy projekt dla Ciebie!

Porządny markowy tornister

Kiedy kupowałam pierwszy tornister dla mojej pierwszoklasistki, bardzo poważnie podeszłam do tematu. Czytałam różne artykuły, jak najlepiej wybrać tornister dla dziecka, na co zwrócić uwagę przy wyborze, przeglądałam różne rankingi. Nie był to dla mnie łatwy wybór, bardzo przejmowałam się tym, żeby tornister wspierał odpowiedni rozwój kręgosłupa mojego dziecka, a przy tym, żeby był ładny, wygodny i dobrze zaprojektowany. Ciężka to była decyzja. Przeznaczyłam stosunkowo dużo pieniędzy na zakup tornistra i uzbrojona w wiedzę ruszyłam do sklepu.

Wybór pierwszego tornistra dla pierwszoklasisty

tornister herlitz smartMniej więcej wiedziałam, co chciałam. Po krótkiej rozmowie ze sprzedawcą zdecydowałam się na tornister Herlitz Smart. Moja córka wybrała sobie tornister w kolorze czerwonym z nadrukowanymi konikami.  Na moją decyzję na pewno wpłynęła waga tornistra, który waży mniej niż kilogram oraz odpowiednio wyprofilowany tył, który dba o kręgosłup dziecka. Tornister jest bardzo dobrze zaprojektowany, posiada kieszeń zewnętrzną, dwie zewnętrzne kieszenie na napoje lub jakieś drobiazgi, dzięki czemu nie ma ryzyka, że książki i zeszyty się zamoczą. W środku znajduje się przegródka pozwalająca oddzielić na przykład książki od zeszytów i generalnie uporządkować przestrzeń w tornistrze. Tornister posiada regulowane szelki, dzięki czemu można dodatkowo zadbać o odpowiednie rozłożenie ciężaru na plecach dziecka. Ma wzmocniony spód, dzięki czemu nie ma ryzyka, że przetrze się na dole i będą wypadać z niego jakieś rzeczy. Ponadto posiada system odblasków, który sprawia, że dziecko jest bardzo dobrze widoczne przy każdej pogodzie i po zmierzchu. Znacząco wzmacnia to bezpieczeństwo dziecka podczas powrotu ze szkoły. Po roku używania tornistra stwierdzam, że były to dobrze wydane pieniądze. Tornister cały czas wygląda jak nowy, nie utracił nic ze swych cech i myślę, że będzie dobrze służył mojej córce aż do końca trzeciej klasy. Każdemu, kto zastanawia się nad zakupem tego tornistra mocno go polecam, jest to doskonały zakup.

Przy zakupie tornistra dla dziecka nie ma co oszczędzać, bo może się okazać, że kupując coś za niższą kwotę ostatecznie na tym stracimy, ponieważ produkt długo nie przetrwa. Markowy tornister Herlitzs, nie dość, że jest ładny i porządnie wykonany, to dodatkowo jest bardzo trwały, w ogóle się nie niszczy podczas intensywnego szkolnego użytkowania. Warto jest kupić tornister właśnie tej marki, na pewno jest to inwestycja, z której zarówno dziecko, jak i rodzic będą zadowoleni.