Poszukiwania poduszek do karmienia

Jesteśmy biurem architektonicznym z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie sporządzimy projekt dla Ciebie!

Poszukiwania poduszek do karmienia

Niedawno urodziłam swoje pierwsze dziecko. Przed porodem nie kupowałam zbytniej ilości gadżetów i akcesoriów, ponieważ nie chciałam nakupować zbędnych rzeczy, a nie wiedziałam, co na pewno mi się przyda. Obecnie już od ponad dwóch tygodni byłam w domu ze swoją córeczkę. Praktycznie od samego początku wiedziałam, że powinnam sobie kupić poduszkę do karmienia. Dopóki nie przystawiłam pierwszy raz córki do piersi, nie wiedziałam, że bez poduszki może być tak niewygodnie. Postanowiłam to, jak najszybciej zmienić.

Kupno wygodnej poduszki do karmienia dziecka

wygodne poduszki do karmieniaNastępnego dnia z samego rana nakarmiłam i ubrałam córeczkę. Poszłam wraz z nią do sklepu z akcesoriami dla kobiet w ciąży i niemowląt. Wiedziałam, że ten sklep jest bardzo dobrze zaopatrzony i z pewnością znajdę tam to, czego poszukuję. I faktycznie się nie myliłam. Znalazłam tam bardzo duży wybór poduszek tego typu od renomowanych producentów, dostępnych w niezwykle przystępnych, niskich cenach. Jedna z nich wyjątkowo mi się spodobała i to właśnie ją, zdecydowałam się zakupić. Sprzedawczyni zapewniła mnie, że są to wygodne poduszki do karmienia, często wybierane przez klientki. Były one wykonane z miękkich i delikatnych tkanin. Z zewnątrz były pokryte bawełnianym materiałem, który był w pełni hipoalergiczny, a w dodatku gwarantował wysoką jakość. Taki bawełniany pokrowiec można było prać nawet w wysokich temperaturach, dlatego utrzymanie poduszki w czystości nie powinno być problemem. Poduszka była w ergonomicznym kształcie i układała się w „rogalika”. Dzięki temu mogła służyć nawet do karmienia dwójki dzieci jednocześnie. To bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie, szczególnie dla mam bliźniąt lub trojaczków. Zwróciłam uwagę na fakt, że poduszka jest bardzo sprężysta, dlatego z pewnością idealnie dopasuje się do mojego kształtu ciała. Miała ona odpowiednią twardość, dlatego po położeniu dziecka na poduszce, jego główka miała bardzo dobre oparcie – nie zapadała się w głąb poduszki, a także nie powodowała nieprawidłowego ułożenia szyi i kręgosłupa.

Wypróbowałam tę poduszkę jeszcze tego samego dnia. To był prawdziwy „strzał w dziesiątkę”. Przede wszystkim dlatego, że komfort karmienia od razu mi się polepszył. Teraz mogłam wygodnie rozsiąść się w fotelu i oprzeć o jego oparcie, a dziecko i tak było ułożone do karmienia w odpowiedni sposób. Cieszę się, że w końcu zdecydowałam się zakupić taką poduszkę, tym bardziej że udało mi się ją dostać w naprawdę atrakcyjnej cenie. Jestem przekonana, że będzie mi służyć przez długi czas.