Poszukiwania sprawdzonej firmy remontowej

Jesteśmy biurem architektonicznym z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie sporządzimy projekt dla Ciebie!

Poszukiwania sprawdzonej firmy remontowej

Po wielu latach odkąd kupiliśmy mąż w końcu zdecydował zrobić się w nim remont. Wcześniej albo nie było pieniędzy, albo nie mieliśmy czasu, albo były pilniejsze wydatki. Teraz, kiedy w końcu zdecydowaliśmy się go zrobić musieliśmy jeszcze znaleźć firmę remontową, która zajmie się wszystkimi naprawami w naszym domu. Było tego za dużo, byśmy zdołali wszystko zrobić samodzielnie. Zależało nam na znalezieniu takiej firmy, która ma bardzo szybkie terminy. Oboje mieliśmy tylko dwa tygodnie urlopu, które mogliśmy poświęcić na dopilnowanie ekipy.

Zatrudniliśmy sprawdzoną firmę remontową z Krakowa

sprawdzona firma remontowa z krakowaPotrzebna nam była sprawdzona firma remontowa z krakowa. Zależało nam na tym, aby wcześniej poszukać opinii o danej firmie, dlatego poszukiwania odpowiedniej ekipy remontowej rozpoczęliśmy od internetu. Mąż znalazł portal z ogłoszeniami, gdzie można było od razu sprawdzić rekomendacje poprzednich klientów danej firmy. W ten sposób szybko udało nam się znaleźć firmę remontową która zajmowała się kompleksowymi usługami remontowymi. Wykonywali wszystko od wylewania podłóg, przez kładzenie płytek, montaż drzwi i okien, a także malowanie i kładzenie tapety na ścianach. Właśnie tego typu firmy potrzebowaliśmy! Zależało nam bowiem na tym, żeby nie szukać osobnego fachowca do każdej usługi. Klienci bardzo pozytywnie wyrażali się o tej firmie. Wiele osób pisało, że są oni bardzo rzetelni i doświadczeni. Zawsze są terminowi i nie przesuwają w nieskończoność terminu oddania mieszkania po remoncie. Zdecydowaliśmy się skorzystać z ich usług, tym bardziej że według cennika który proponowali, byli oni bardzo tani. Ciężko byłoby znaleźć tańszą firmę, z tak dobrymi opiniami jak ta. Mąż zadzwonił pod wskazany na ich stronie internetowej numer telefonu i umówiła się na spotkanie z kierownikiem. Przyszedł on następnego dnia do naszego mieszkania, żeby dowiedzieć się co jest do zrobienia i kiedy można zacząć remont. Byłam bardzo zadowolona z tej firmy remontowej.

Dostaliśmy od nich szczegółową rozpiskę co należy kupić i w jakiej ilości. Bardzo mi się podobało to, że wszelkie narzędzia, które były potrzebne do remontu mieli już ze sobą i musiałam kupić tylko materiału, które mieli zużyć takie jak panele podłogowe czy tapetę ścienną. Jestem bardzo zadowolona z faktu, że szybko i sprawnie przeprowadzili oni remont generalny w moim mieszkaniu. Najważniejsze było dla mnie jednak to, że wszystko zrobili dokładnie i precyzyjnie. Dzięki temu mam pewność, że przez wiele lat nic nie będzie wymagało dodatkowych poprawek.