Potrzebowałam dezynfekcji pomieszczenia

Jesteśmy biurem architektonicznym z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie sporządzimy projekt dla Ciebie!

Potrzebowałam dezynfekcji pomieszczenia

Prowadzę własną działalność gospodarczą. Ponieważ moja firma jakiś czas temu się znacznie rozrosła, wynajęłam lokal na biuro. Znajdowało się ono w centrum Warszawy i bardzo łatwo można było do niego trafić, dlatego świetnie nadawało się na siedzibę mojej firmy. Był tylko jeden problem. W lokalu znajdowało się robactwo. Musiałam więc zdezynfekować pomieszczenie, tak by było bezpieczne dla ludzi. Uznałam, że nie będę robić tego samodzielnie, tylko zatrudnię profesjonalną ekipę sprzątającą, która zrobi to szybko i sprawnie.

W bezpieczny sposób zdezynfekowałam biuro

bezpieczna dezynsekcja - warszawaZależało mi na tym, aby pomieszczenie zostało zdezynfekowane skutecznie, ale jednocześnie w bezpieczny sposób z wykorzystaniem bezpiecznych dla zdrowia i środowiska naturalnego środków. Udało mi się znaleźć ogłoszenie jednej firmy, która zapewniała, że jedną z jej specjalności jest bezpieczna dezynsekcja – Warszawa była jednym z wielu miast, które obsługiwali. Weszłam na ich stronę internetową i szybko przekonałam się, że są to prawdziwi profesjonaliści. Przede wszystkim, mają wiele bardzo pozytywnych opinii klientów. Klienci zapewniają, że ta firma, skutecznie i trwale usuwa wszelkie robactwo, a także dezynfekuje pomieszczenia gastronomiczne, gospodarcze i mieszkalne z innych bakterii i wirusów. Dają nawet gwarancje na swoje usługi. Bardzo ważne jest to, że posługują się przy tym profesjonalnymi środkami chemicznymi, które są certyfikowane i można mieć pewność, że nie zaszkodzą zdrowiu. Na stronie internetowej, mogłam zapoznać się również z ich cennikiem. Muszę przyznać, że mieli bardzo przystępna, niskie ceny. Spodziewałam się, że taka usługa będzie dużo droższa. W związku z tym, od razu zadzwoniłam na podany numer telefonu i zapytałam się o dostępność. Na dezynfekcję musiałam poczekać kilka dni, ale jak się już wkrótce okazało, naprawdę było warto. Ekipa okazała się bardzo skuteczne. Dezynfekcji dokonali profesjonaliści ubrani w odpowiednie maski ochronne. Doskonale wiedzieli, gdzie szukać źródła robactwa i zwalczyli nie tylko żyjące owady, ale także ich larwy.

Dzięki temu miałam pewność, że problem nie będzie nawracał. Na tym jednak ich zadanie się nie skończyło. Po dezynfekcji odpowiednio oczyścili oni powietrze, żeby było odpowiednio nawilżone i nie zawierało żadnych trujących substancji, które mogły unosić się w powietrzu po zastosowaniu środka do dezynfekcji. Dzięki temu ich działania były bezpieczne dla zdrowia człowieka, a ja już na drugi dzień mogłam zaczynać pracę w moim nowym i czystym lokalu.