Potrzebowałam etui i folii ochronnej na iphone

Jesteśmy biurem architektonicznym z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie sporządzimy projekt dla Ciebie!

Potrzebowałam etui i folii ochronnej na iphone

 

Moja nastoletnia córka za pierwsze zarobione pieniądze zdecydowała się kupić sobie telefon komórkowy marki iphone. Stać ją było tylko na podstawową wersję telefonu bez żadnych dodatkowych gadżetów i akcesoriów. Ponieważ zbliżały się jej urodziny, zdecydowałam się na dokupić kilka rzeczy do tego telefonu komórkowego. Uznałam, że najważniejsze będzie etui i folia ochronna na ekran. Wiedziałam, że moja córka jest prawdziwą niezdarą i pewnie nie raz upuści komórkę albo ją gdzieś zgubi. Takie akcesorium było więc bardzo przydatne i praktyczne.

Poszukiwania etui i folii ochronnej na telefon

etui iphone 11 pro max z folią ochronnąSama nie posiadam takiego telefonu komórkowego, więc nie wiedziałam, gdzie mogłabym kupić odpowiednie akcesoria. Moja przyjaciółka doradziła mi jeden salon tych telefonów i podpowiedziała, że mają tam oryginalne gadżety i akcesoria dopasowane do różnych modeli telefonów komórkowych tej marki. Idąc za jej dobrą radą udałam się w to miejsce. Od razu poprosiłam sprzedawcę o to, żeby doradził mi, co powinnam kupić do telefonu mojej córki. Nadmieniłam, że potrzebne mi jest etui iphone 11 pro max z folią ochronną. Sprzedawca od razu pokazał mi na wystawie kilka pokrowców, które zdecydowanie będą pasować na ten model iphone. Zaczęłam przeglądać różne wzory i kolory takich produktów, a sprzedawca w tym samym czasie poszukał folii ochronnej na ekran. Ostatecznie zdecydowałam się wybrać dla mojej córki etui, które zakłada się na sam tył telefonu. Sprzedawca powiedział, że skoro na ekran zamontowana będzie folia ochronna to nie ma sensu kupować zamykanego etui, chyba że takie jest życzenie użytkownika telefonu. Jednakże etui które wybrałam, z pewnością będzie bardziej wygodne i praktyczniejsze w użyciu. Dokonałam zakupów i dowiedziałam się jeszcze, że gdyby córka miała jakieś problemy z zamontowaniem folii ochronnej na ekran, to może przyjść do tego salonu i zrobią jej to nieodpłatnie. Musi mieć ze sobą tylko paragon. Podziękowałam za informację i udałam się do domu, gdzie już kilka dni później odbywała się impreza urodzinowa córki.

Od razu z rana dałam jej prezent, z którego bardzo się ucieszyła. Zarówno folię ochronną, jak i etui zamontowała ona na iphone bez większych problemów. Można to było zrobić bez użycia dodatkowych narzędzi. Najważniejsze dla nie okazało się jednak to, że etui okazało się trwałe i wytrzymałe. Służy córce już od dłuższego czasu, i jak do tej pory nie pojawił się na nim nawet ślad użytkowania. Dzięki temu wiem, że bardzo dobrze wydawałam swoje pieniądze na prezent dla córki.