Potrzebowałam misek dla maltańczyka

Jesteśmy biurem architektonicznym z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie sporządzimy projekt dla Ciebie!

Potrzebowałam misek dla maltańczyka

Jakiś czas temu adoptowałam ze schroniska małego pieska. Był to maltańczyk. Początkowo myślałam, że będzie on mógł korzystać ze wszystkich rzeczy i akcesoriów, które posiadał mój poprzedni pies. Nie przewidziałam jednak, że miska dla maltańczyka powinna być o wiele mniejsza niż ta dla dobermana, którego miałam wcześniej. Wobec tego nie pozostało mi nic innego, jak kupić mu nowoczesne i nowe miski, z których mógłby bez problemu jeść i pić wodę. W tym celu musiałam udać się do sklepu zoologicznego.

Poszukiwania wygodnych misek dla maltańczyków

miski dla maltańczykaNa miejscu znalazłam naprawdę bardzo duży wybór przeróżnych misek. Szczerze mówiąc, w pierwszej chwili nie wiedziałam, czym powinnam kierować się przy ich wyborze. Potrzebne mi były naprawdę solidne i wysokojakościowe miski dla maltańczyka. Całe szczęście sprzedawczyni poleciła mi bardzo dobre produkty. Były to wytrzymałe miski wykonane z solidnego ceramicznego tworzywa. Były one dostępne w kilku wariantach kolorystycznych. Mnie najbardziej spodobały się ciemne, granatowe miski, ponieważ wiedziałam, że będzie można je z łatwością utrzymać w czystości. Szczególnie, że można było je myć w zmywarce. Dzięki gładkiej, nie porowatej powierzchni resztki jedzenia można było z nich sprawnie wyrzucić. Takie miski były również wygodne i praktyczne dla samego pieska. Głównie dlatego, że nie były zbyt głębokie i były na tyle szerokie, że pies mógł spokojnie dosięgnąć w każde miejsce i bez problemu otworzyć pysk, żeby jeść. Duże znaczenie miał dla mnie również fakt, że miska posiadała specjalne antypoślizgowe podbicie. Pies w trakcie jedzenia nie mógł więc przesuwać miski i rozrzucać tym samym jedzenia albo rozlewać wody. Właśnie na czymś takim najbardziej mi zależało. Jestem bardzo zadowolona z faktu, że udało mi się dostać te miski w tak przystępnej i niskiej cenie. Od razu zakupiłam cały komplet. Były to trzy odpowiednie dla maltańczyka miski, na wodę, karmę suchą oraz mokrą. Wypróbowałam je jeszcze tego samego dnia.

Od razu je wypróbowałam. Byłam bardzo zadowolona z faktu, że mój pies szybko je zaakceptował. Kiedy tylko nasypałam do nich karmy i nalałam wody, natychmiast podbiegł. Miski okazały się naprawdę wysokojakościowe i chociaż piesek korzysta z nich już od dłuższego czasu, jak do tej pory nie widać po nich nawet śladu użytkowania. Cieszę się, że udało mi się je dostać w tak przystępnej cenie. Teraz już wiem, że bardzo ważne jest aby miskę dla psa dobierać względem wielkości samego pieska. Dzięki temu może on do niej wygodnie sięgnąć.