Profesjonalna hipnoza w Gdyni

Jesteśmy biurem architektonicznym z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie sporządzimy projekt dla Ciebie!

Profesjonalna hipnoza w Gdyni

Pamięć ludzka bywa bardzo zawodna. Wielu rzeczy nie możemy sobie przypomnieć, a o innych staramy się wręcz zapomnieć. Specjaliści uważają, że złe wspomnienia wypieramy do podświadomości i po jakimś czasie nie jesteśmy już w stanie do nich powrócić. Okazuje się również, że to właśnie tam może się znajdować klucz do rozwiązania naszych bieżących problemów. Większość zaburzeń psychicznych może mieć związek z wydarzeniami sprzed lat. Nie mamy jednak świadomości tego, co tak naprawdę rozpoczęło naszą chorobę.

Zastosowanie hipnozy w leczeniu zaburzeń

hipnoza w GdyniWiele osób zmaga się z różnorodnymi problemami psychicznymi, które teoretycznie pojawiły się nagle. Tak naprawdę były z nami od dawna, ale ujawniły się pod wpływem jakiegoś zdarzenia. Bardzo wiele osób zmaga się z nerwicą, depresją, różnymi fobiami, zaburzeniami emocjonalnymi oraz uzależnieniami. Zazwyczaj chodzą na terapię, która nie zawsze bywa skuteczna. Ludzie nie potrafią powiedzieć, co było przyczyną ich problemów. Ich świadomość nie pozwala na to, aby powrócić do przeszłych wydarzeń, które zapoczątkowały pewien ciąg zdarzeń. Coraz bardziej powszechna w leczeniu takich zaburzeń staje się hipnoza w Gdyni znaleźć można doświadczonych hipnoterapeutów, którzy mają ogromną wiedzę i doświadczenie. Tylko takie osoby mogą skutecznie prowadzić terapię hipnozą. W jej trakcie pacjent balansuje między jawą a snem. Terapeuta zadając konkretne pytania sprawia, że dana osoba może powrócić do wielu przeszłych wspomnień, które zostały ukryte w jej podświadomości. Można zmierzyć się z problemem, który trapił ją od lat. Będziemy w stanie uświadomić sobie, co miało na nas aż tak duży wpływ. Pacjent będzie mógł zmienić swoje nastawienie do wielu rzeczy, oswoić się z wewnętrznymi lękami i ukierunkować swoje myśli w bardziej pozytywny sposób. Hipnoza działa relaksująco i pozwala zniwelować wewnętrzne napięcie. Poprawia także nastrój i wpływa na nasze późniejsze zachowanie. Dla wielu osób taka forma pomocy okazała się niezwykle skuteczna.

Wiele osób zastanawia się nad tym, co jest prawdziwą przyczyną ich psychicznych problemów. Staramy się przypomnieć sobie jakieś fakty, ale nie jesteśmy w stanie zrobić prawie nic. Wiele osób poddało się hipnozie, które pozwala na wgląd w naszą podświadomość. Hipnoterapię może prowadzić jedynie bardzo doświadczona osoba. Jest ona w stanie zadawać trafne pytania, które naprowadzają pacjenta na właściwą odpowiedź. Możemy zmierzyć się z problemem i znaleźć rozwiązanie. Taka forma terapii polecana jest niemalże dla każdego i nie ma żadnych skutków ubocznych.