Profesjonalne wykonanie oprawy do pracy

Jesteśmy biurem architektonicznym z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie sporządzimy projekt dla Ciebie!

Profesjonalne wykonanie oprawy do pracy

 

Nie każdy koniecznie przejmuje się swoją pracą magisterską, ja jednak nie należałam do tego grona. Przez wszystkie semestry seminarium magisterskiego bardzo przykładam się do pracy, a swoją magisterkę robiłam nie tylko z zakresu, który mnie interesuje, ale także z zakresu, którym naukowo chciałam się zająć w przyszłości – bowiem chciałam zostać na uczelni i kontynuować studia na doktoracie. Dlatego moja praca i to, jak będzie się prezentować, było dla mnie szalenie ważne. 

Oprawić swoją pracę profesjonalnie i tanio

tania twarda okładka kanałowaJednak, kiedy jest się studentem, wydawanie pieniędzy już na samą okładkę nie jest najwyższym priorytetem, nie znaczy to jednak, że praca magisterska nie jest wtedy ważna czy, że się do niej nie przyłożono. Ja chciałam dostać jakościowo dobrą i dobrze wyglądającą okładkę, ale również za nią nie przepłacić. Oczywiste jest w końcu, że okładka, co prawda musi spełniać wymogi nie tylko uczelni, ale i estetyczny próg samego studenta, ale wciąż jest okładką – czymś, co ważne jest głównie ze względów wizualnych. Dlatego szukałam czegoś, co można określi jako tania twarda okładka kanałowa. Rzecz jasna twardość okładki narzucona była przez uczelnie, ja sama jednak nie wyobrażałam sobie pracy magisterskiej, czyli pracy pisanej przez niemalże równe dwa lata i pracy będącej ukoronowaniem tego, co wypracowało się przez pięć lat studiowania, w miękkiej okładce, zupełnie nie chroniącej wnętrza pracy. A moja praca była dla mnie naprawdę ważna. Dlatego postawiłam na twarde, porządne okładki, które nie zgniotą się ani nie pozwolą papierowi wewnątrz się wyginać czy już w ogóle porwać. Ochrona takiej pracy jest ważna nie tylko z punktu widzenia czystej estetyki, ale także z punktu widzenia bronienia potem swojej pracy. Nie wyobrażam sobie, że ją oddaje i okazuje się, że gdzieś jest przedarta. O wiele bardziej lubię wizję, gdzie biorąc do ręki moją pracę, mój promotor uśmiecha się z dumą – to wizja naprawdę dobra, a jej ziszczenie się wcale nie jest bardzo trudne – wystarczy twarda, dobra jakościowo okładka. Wybór takiej nie zajął mi ostatecznie wiele czasu, uważałam jednak bardzo na spełnienie rygorystycznych standardów uczelni.

Uważając na szczegóły, takie jak czcionka i rzecz jasna kolor samego tytułu na okładce, zdecydowałam się w końcu na naprawdę dobrą jakościowo okładkę kanałową. Była przepiękna i dzięki niej moja praca od razu wyglądała po prostu jakoś bardziej profesjonalnie i o wiele bardziej dostojnie. A ja sama patrząc na nią, poczułam wielką dumę i radość.