Rezultaty mezoterapii mikroigłowej

Jesteśmy biurem architektonicznym z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie sporządzimy projekt dla Ciebie!

Rezultaty mezoterapii mikroigłowej

Wielką zaletą mezoterapii mikroigłowej jest bezpieczeństwo tej metody. Chodzi głównie o głębokość nakuć oraz zachowanie wszelkich zasad higieny podczas zabiegu. Jakie są pozostałe korzyści przeprowadzonego zabiegu? Jakie rezultaty uzyskamy i czy taki zabieg nam się opłaca?

Jakie efekty otrzymamy po zabiegu mezoterapii?

mezoterapia białystok

Często zastanawiamy się, czy warto zdecydować się na zabieg mezoterapii? Co on nam da, czy jest bezpieczny i czy efekty będą zadowalające? Otóż mezoterapia białystok jest miejscem, gdzie zabieg ten zadowolił już tysiące kobiet na całym świecie, które obecnie kroczą dumnie z piękną, gładką twarzą, odsłaniając również swoje ramiona, szyję oraz dekolt. I wszystko za sprawą tego wspaniałego zabiegu. Na zabieg decyduje się bardzo dużo kobiet na całym świecie, ale szczególnie chwalą sobie go kobiety po ukończeniu 50 roku życia. Dlaczego? Ponieważ mezoterapia w Białymstoku oddziałuje przeciwstarzeniowo, pobudzając produkcję kolagenu i elastyny, zapobiega powstawaniu nowych zmarszczek i redukuje istniejące. W efekcie z pewnością zwiększy się poziom nawilżenia naszej twarzy, otrzymamy efekt liftingu, koloryt skóry się poprawi i ulegnie ona ujednoliceniu. Nasza skóra nie będzie wytwarzać tyle ilości sebum, więc unikniemy nadmiernego świecenia się buzi. Co ważne zredukujemy blizny potrądzikowe , oparzeniowe oraz rozstępy. Nasza skóra wyraźnie się ujędrni. Ważna jest jednak również odpowiednia pielęgnacja skóry po zabiegu. Jak pielęgnować twarz po zabiegu?  Skóra twarzy po zabiegu mezoterapii jest przez kilka dni podrażniona i zaczerwieniona, może również wystąpić obrzęk oraz uczucie świądu, dlatego należy o nią szczególnie dbać, ponieważ zewnętrzna warstwa naskórka ulega złuszczeniu. Wszystkie te objawy są normalne i nie należy się nimi martwić. Mikronakłucia wywołują stan zapalny skóry, aby pobudzić ją do lepszej regeneracji. Więc nie mamy zupełnie czym się przejmować i z pewnością warto skorzystać z takiego zabiegu w Białymstoku, ponieważ to profesjonalne usługi.

Bardzo istotna w tym czasie jest właściwa pielęgnacja podrażnionej skóry. Musimy zrezygnować z makijażu na parę dni po zabiegu.  Nasze dłonie i włosy nie powinny dotykać skóry. Kosmetyki, które stosujemy po zabiegu nie powinny zawierać alkoholu ani pozostałych substancji podrażniających wrażliwą skórę. Najlepsze są kremy łagodząco–kojące, które zawierają substancje łagodzące. Regenerację naskórka przyspieszają związki miedzi i cynku, unikajmy także narażania miejsca po zabiegu na kontakt z detergentami.