Rodzaje popularnych garaży metalowych

Jesteśmy biurem architektonicznym z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie sporządzimy projekt dla Ciebie!

Rodzaje popularnych garaży metalowych

Garaż z blachy pokrytej powłoką galwaniczną jest wciąż jednym z najbardziej popularnych modeli garażu, który jest oferowany na naszym rynku. Dzięki wygodnym transakcjom internetowym, a także ofercie sklepów, w których możemy znaleźć usługi dowozu oraz montażu garażu przez wykwalifikowaną ekipę, możemy mieć pewność, że otrzymamy pełnowartościową usługę. Na stronach producenta możemy wybierać wśród ofert wielu modeli garaży, dopasowanych do potrzeb każdego klienta.

Jakie modele garaży metalowych możemy zakupić?

polski producent garaży metalowychNajważniejszym wyznacznikiem, jakim musimy się kierować przy wyborze garażu, jest jego rozmiar. Wynika on w prostej linii z rozmiarów samochodu, jaki będzie parkował w środku zbudowanego garażu. Każdy polski producent garaży metalowych prezentuje nam także szeroką ofertę, która jest podzielona ze względu na rodzaj spadu ich dachu. W zależności od tego, gdzie ma być umieszczony dany garaż, producent przewidział różne warianty nachylenia zadaszenia. Możemy więc wybierać spośród garaży z dachem ze spadem w tył lub w przód. Jeżeli garaż ma być umieszczony blisko budynku lub obiektu, producent pomoże nam dobrać garaż, który będzie wykonany ze spadem bocznym. Dzięki temu unikniemy sytuacji, w której na przykład padający śnieg będzie zalegał na dachu garażu. Popularnością cieszą się także garaże o dachach dwuspadowych, które są niezwykle efektowne i mogą pięknie prezentować się na terenie naszej posesji prywatnej. Garaż blaszany nie musi być projektowany tylko i wyłącznie dla jednego samochodu. Wśród oferty producenckiej znajdziemy wiele modeli, które są produkowane dla dwóch lub nawet trzech samochodów. Podczas procesu zamawiania możemy także dobrać odpowiedni model bramy. Do wyboru mamy najczęściej bramy dwuskrzydłowe, a także modele wersje uchylne. Wybór bramy należy do kwestii indywidualnych i zależy od osobistej preferencji danego klienta. W bramach montowane są także specjalne zamki, które bardzo dobry sposób zabezpieczają garaż przed otwarciem go przez osoby do tego niepowołane.
 
Ekipy monterskie zwracają także niezwykle baczną uwagę na to, w jaki sposób dany garaż jest zamocowany do podłoża. Dobre zakotwiczenie jest podstawą do tego, a by w przyszłości nie wystąpiły problemy w trakcie silnego wiatru, który mógłby naruszyć konstrukcję, lub nawet przewrócić garaż. Dlatego garaże blaszane są mocowane do podłoży betonowych, które zapewniają stabilność. Każdy garaż jest także zbudowany z niezwykle trwałych oraz sztywnych kątowników, oraz blachy wysokiej jakości.