Rodzaje smoczków dla niemowlaków

Jesteśmy biurem architektonicznym z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie sporządzimy projekt dla Ciebie!

Rodzaje smoczków dla niemowlaków

Informacja o spodziewanym pojawieniu się nowego członka rodziny jest dla przyszłych rodziców nie tylko olbrzymią radością, ale też zapowiedzią nadchodzących zmian, zwłaszcza wtedy, kiedy jest to pierwsze dziecko swoich rodziców. Bardziej doświadczeni rodzice doskonale wiedzą, że po początkowej euforii nadchodzi czas intensywnego planowania i przygotowywania się do funkcjonowania w większym gronie. Niestety, nawet najbardziej precyzyjne plany mogą spalić na panewce, ponieważ maluchy bywają bardzo wybredne.

Wyjątkowe smoczki Bibs dla najmłodszych

smoczki bibs dla noworodkówOczywiście w wielu przypadkach rodzice mogą zaplanować zakupy i funkcjonowanie z noworodkiem już wcześniej. Wybór łóżeczka, przewijaka, wanienki, fotelika samochodowego, czy wózka dziecięcego nawet powinien zostać dokonany znacznie wcześniej, a po narodzinach maluch będzie po prostu przyzwyczajał się do rzeczy wybranych przez swoich rodziców. Niestety, jest wiele elementów wyprawki dla malucha, które mogą okazać się po prostu nietrafione i które będzie trzeba wymienić. Jednym z najbardziej problematycznych wyborów jest zakup smoczka dla naszego dziecka, ponieważ bardzo często trzeba sprawdzić kilka różnych firm, zanim trafimy na taki, który zostanie zaakceptowany przez nasze dziecko. Rodzice najczęściej stawiają na pewniaki, takie jak smoczki bibs dla noworodków, które trafiają w gusta większości bobasów. Smoczki tego producenta posiadają tarczę z kolorowego tworzywa, a tylko element ssący wykonany jest z kauczuku. Smoczki Bibs charakteryzują się też okrągłym kształtem, dzięki czemu nie musimy zastanawiać się, czy odpowiednio podaliśmy smoczek naszemu dziecku, co jest bardzo ważne szczególnie nocą, kiedy nie chcemy rozbudzać malucha, a jedynie jak najszybciej podać mu smoczek. Gumka w tego typu smoczkach rozszerza się od tarczy w kierunku ust malucha co sprawia też, że lepiej niż w innych smoczkach trzymają się w buzi niemowlaka, a co za tym idzie rzadziej wypadają w efekcie mniej też denerwują naszych milusińskich. W ofercie firmy Bibs są też smoczki uspokajające, idealne dla dzieci cierpiących na powracające podrażnienia w okolicy ust.

Standardowo w wyprawce dla malucha znajduje się kilka rodzajów smoczków od różnych producentów z nadzieją, że wśród nich znajdzie się ten, który spełni oczekiwania naszego noworodka i zostanie przez niego zaakceptowany. Smoczki Bibs cieszą się bardzo dobrą opinią i często są właśnie tymi, które są lubiane przez dzieci, dlatego warto włączyć je do pierwszej wyprawki i podać noworodkom na początku.