Rolowane kraty antywłamaniowe

Jesteśmy biurem architektonicznym z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie sporządzimy projekt dla Ciebie!

Rolowane kraty antywłamaniowe

Dom jest takim miejscem, w którym powinniśmy czuć się bezpiecznie. Jeśli nie jesteśmy pewni co do swojego bezpieczeństwa, to warto pomyśleć o montażu systemów antywłamaniowych. Taki system nie tylko poprawni nasz poziom bezpieczeństwa, ale przede wszystkim zabezpieczy nasz majątek w momencie, gdy nie ma nas w domu. Nie musimy inwestować w najdroższe i najbardziej wyszukane systemy antywłamaniowe, ponieważ nie zawsze są one najlepsze. Możemy skorzystać z tańszych, prostszych, a równie skutecznych rozwiązań.

Automatycznie rolowane kraty

krata rolowanaJednym z systemów antywłamaniowych, który jest coraz bardziej popularny wśród właścicieli domów jednorodzinnych są kraty. Jeszcze do niedawna krata rolowana była kojarzona z takimi budynkami jak banki czy inne tego typu budynki użytku publicznego, a obecnie takie kraty spotykamy w wielu domach jednorodzinnych. Przez lata takie kraty sprawdzały się miejscach gdzie ryzyko włamania jest znacznie większe, niż do domu jednorodzinnego i świetnie się spisywały. Świadczy to o tym, że w naszym domu sprawdzą się równie dobrze. Inwestycja w kraty rolowane nie będzie wyrzuceniem pieniędzy w błoto. Wspomniany system antywłamaniowy jest w pełni zautomatyzowany, możemy sterować nim z poziomu pilota lub ustawić go tak, aby się włączał i wyłączał o określonych godzinach każdego dnia. Największym atutem takich krat jest ich żywotność, która sięga kilkudziesięciu lat. Taka żywotność nie bierze się znikąd. Producenci w dbałości o swoich klientów używają do produkcji możliwie najlepszych materiałów. Sama krata wykonana jest zazwyczaj z bardzo dobrej jakości stali nierdzewnej, dzięki temu charakteryzuje się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Sforsowanie takiej kraty jest niemal niemożliwe, a jeśli już się to komuś uda, to potrwa to na tyle długo, że patrol policyjny bez problemu dotrze na miejsce zdarzenia. Takie kraty możemy zamontować nie tylko w drzwiach, ale także i w oknach, co dam nam stuprocentową pewność, że zarówno my, jak i nasz dobytek, jesteśmy bezpieczni.

Koszt montażu takiej jednej kraty jest uzależniony od wielu czynników. Największy wpływ na cenę ma rozmiar kraty. Im większa, tym więcej za nią zapłacimy. Większość krat wykonywana jest na zamówienie, dzięki temu idealnie się wpasowują w otwory okienne i drzwiowe naszego domu. Zakupu możemy dokonać za pośrednictwem internetu. Od momentu zamówienia, do momentu montażu nie minie więcej niż dwa tygodnie robocze, można powiedzieć że jest to bardzo krótki czas oczekiwania, jak na spersonalizowany produkt.