Różne typy luster wiszących

Jesteśmy biurem architektonicznym z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie sporządzimy projekt dla Ciebie!

Różne typy luster wiszących

W sklepach meblowych oraz dekoratorskich z roku na rok możemy spotkać coraz więcej luster. Tego typu towar Polacy wręcz pokochali, ponieważ (jak wskazują nasze dane) jest on bardzo chętnie kupowany przez duży odsetek konsumentów. W asortymencie sklepów pojawiają się róże typy powlekanego sreberkiem szkła, jednak najczęściej sięga się oczywiście po egzemplarze zawieszane na ścianie, gdyż znajdują one zastosowanie we wszystkich domowych pomieszczeniach.

Nowoczesne lustra wiszące

wiszące lustro na paskuSama posiadam w swoim domu bardzo dużo różnorakich luster. Uwielbiam te przedmioty głównie za ich wielofunkcyjny charakter. Jako kobieta oczywiście uwielbiam od czasu do czasu spojrzeć na swoje odbicie i upewnić się, czy wyglądam tak, jakbym sobie tego w danej chwili życzyła, jednak moje lustra przede wszystkim cenię za to, że optycznie bardzo powiększają niewielkie metrażowo pomieszczenia mojego domu oraz tworzą niepowtarzalny klimat. Egzemplarze, które posiadam, są bardzo zróżnicowane pod względem kształtu i oprawy. Ostatnim moim zakupem jest wiszące lustro na pasku, które umieściłam w wiatrołapie mojego domu. Przedmiot ten nie jest wyposażony w ramę, dzięki czemu dobrze komponuje się z rustykalnym wnętrzem pomieszczania. Warto zaznaczyć, że był bardzo tani, gdyż kosztował zaledwie dwadzieścia pięć złotych! Każdy, kto ogląda moje lustro, w życiu nie powiedziałby, że jego cena była tak niska. Muszę jednak zaznaczyć, że udało mi się skorzystać z podwójnej promocji i dlatego nie musiałam wydawać więcej pieniędzy. Drugie moje ulubione lustro wisi w moim przedpokoju i cenię je przede wszystkim za ciekawy, wymyślny kształt fali, który sprawia, że idealnie komponuje się ono z resztą dodatków w tym pomieszczeniu. Co ciekawe nieco orientalne wycięcie szkła nie sprawia, że deformuje ono odbijany obraz. Osobiście nie przepadam za krzywymi zwierciadłami i takich przedmiotów nigdy nie nabywam ani nikomu nie polecam. Kojarzą mi się jedynie z festynami i cyrkowymi pokojami zabaw. W aranżacji domowych przestrzeni stawiam nade wszystko na klasykę oraz ciekawe kształty dostosowane do urządzanej przez siebie powierzchni.

Lustra stanowią bardzo ciekawy dodatek do niemal każdego wnętrza. Sprawdzają się bardzo dobrze zarówno w łazienkach, jak i salonach, przedpokojach, czy kuchniach. To, który konkretnie model takiego towaru wybierzemy, zależy od naszych upodobań oraz rzeczywistych potrzeb. Pamiętać należy, że szkło podklejone folią służy nie tylko do odbijania przedmiotów, ale także optycznie wpływa na pomieszczenie, wydłużając je lub poszerzając.