Skórzana torba dla nauczyciela w ramach podziękowania

Jesteśmy biurem architektonicznym z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie sporządzimy projekt dla Ciebie!

Skórzana torba dla nauczyciela w ramach podziękowania

 

Koniec roku szkolnego to czas smutków i radość. Z jednej strony tęsknimy za szkolnymi wygłupami, a z drugiej zaczynamy wakacyjny relaks. Jednak kiedy już wiesz, że ten rok szkolny był twoim ostatnim to ten smutek zdaje się być przeważający. Nasza klasa była naprawdę wspaniała i zgrana ekipą. Wychowawca był dla nas jak skarb w czystej postaci. Nasz pan Romanowski był wspaniałym nauczycielem historii, ale przede wszystkim był wychowawcą, którego życzę każdemu uczniowi.

Prezent dla nauczyciela na zakończenie roku

torba dla nauczyciela skórzanaWspólnie z klasą postanowiliśmy zrobić mu wspaniały prezent na zakończenie naszej wspólnej przygody. Chcieliśmy mu podziękować za wszystko co dla nas zrobił i pozostawić mu po sobie jakąś pamiątkę. Pan Romanowski to człowiek niezwykle zapracowany. Wszędzie biega z tym swoim małym piórnikiem i stertą dokumentów, prac i notatek w teczce. Zastanawiając się co mogłoby mu sprawić największą radość nasze myśli krążyły wokół czegoś co ułatwi mu życie i pracę. Przywołując wspomnienie wychowawcy z mnóstwem rzeczy poupychanych w rekach postanowiliśmy, że będzie to torba dla nauczyciela skórzana z pierwszego zdarzenia. Wreszcie będzie mógł wszystko pochować do wygodnej aktówki, a nie biegać z teczkami. Nawet ten swój śmieszny, mały piórnik wrzuci sobie wygodnie do torby. Wszystko będzie miał pod ręką. Po za tym pan Romanowski to mężczyzna bardzo elegancki więc skórzana torba jako stylowy dodatek powinna przypaść mu do gustu i prasowacz do tych jego pasiastych koszuli. Porządny model posłuży mu przez wiele lat i mamy nadzieje, ze zawsze gdy na nią spojrzy pomyśli ciepło o naszej klasie. Model, który wybrał nasz komitet klasowy to klasyczna męska aktówka z kilkoma przegrodami i licznymi skrytkami na suwaczki. Zamykana na klamrę, prostokątną torba jest elegancka i pasuje do wizerunku belfra. Opakowaliśmy ją w pudełko prezentowa tak aby nikt nie mógł zgadnąć co jest w środku podarunku. Dołączyliśmy do niej nasze zdjęcie klasowe oprawione w drewnianej ramie z naszymi podpisami i specjalnymi życzeniami dla wychowawcy. Pan Romanowski to straszny łasuch więc dorzuciliśmy tez czekoladki na osłodę życia.

Jestem przekonana, ze prezent spodoba się naszemu kochanemu wychowawcy. W tym trudnym dniu na pewno będzie miejsce na refleksje, wspomnienia i wzruszenia. Żegnamy się nie tylko z panem Romanowski, ale również ze sobą nawzajem. Każdy pójdzie w inną drogę. Mam nadzieje, że torba dla nauczyciela skórzana nie raz przypomni naszemu wychowawcy o naszej klasie i o tym jak byliśmy zgrani. Przed nami nowe historie i nowe wyzwania, jednak miło jest czasem powspominać dobre chwile.