Solidna łódzka firma od szczelnych żaluzji drewnianych

Jesteśmy biurem architektonicznym z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie sporządzimy projekt dla Ciebie!

Solidna łódzka firma od szczelnych żaluzji drewnianych

W trakcie remontu kilkakrotnie mieliśmy problemy z fachowcami. Tak naprawdę pół roku remontu byliśmy do tyłu, bo ekipa nie wywiązywała się ze swoich obowiązków. To był nasz błąd, bo na miejscu nas nie było. W czasie, kiedy trwały roboty, ja z mężem byliśmy u córki, która studiowała w innym mieście. Jako że oboje z mężem jesteśmy na emeryturze, to mogliśmy sobie pozwolić na taki długi urlop. W naszej wyobraźni po naszym powrocie mieliśmy zastać odnowione mieszkanie.

Polecam szczelne drewniane żaluzje w Łodzi

szczelne żaluzje drewniane z łodziNiestety, za każdym razem, kiedy mąż postanawiał przejechać pół Polski, żeby zobaczyć, jak tam sytuacja, okazywało się, że fachowców nie ma na miejscu. Kilkakrotnie daliśmy się zwieść, że niby dzień wcześniej pracowali do późnych godzin nocnych, stąd to przesunięcie od rana, tak, żeby pracownicy mieli zachowaną ciągłość pracy z uwzględnieniem odpowiedniej liczby godzin przeznaczonych na odpoczynek. Jesteśmy ludźmi, którzy łatwo ufają, stąd z początku nic nas nie zaniepokoiło. Ale po którymś razie, jak okazywało się, że prace się przeciągają, postanowiliśmy ekipie podziękować. Zaczęliśmy szukać innej firmy remontowej i tym razem obiecaliśmy sobie, że ich dobrze przypilnujemy. Z polecenia znajomych znaleźliśmy inną ekipę, która bez problemu zgodziła się przejąć dokończenie remontu. Jeden z pracowników widząc nasze mieszkanie zaproponował nam szczelne żaluzje drewniane z Łodzi. Uznał, że byłyby idealnym dopełnieniem po skończonym remoncie. Z początku uznałam, że pewnie chce nam coś wcisnąć i ma z tego korzyści, że tak nam je chwali. Jakoś od razu poczułam do niego niechęć i już pomyślałam, że będzie potrzebna kolejna ekipa. Jednak po dłuższej rozmowie okazało się, że ten pan po prostu ma takie żaluzje i jest z nich bardzo zadowolony. Przyznam, że sami myśleliśmy nad jakimś rozwiązaniem dotyczącym zasłonięcia okien, ale nie mieliśmy pomysłu, na jakie moglibyśmy się zdecydować. Stwierdziliśmy, że nic nie tracimy i wybraliśmy się do polecanego sklepu zorientować się, jak wyglądają takie żaluzje.

Już na wejściu sklepu rzuciły nam się one w oczy. Na tle innych naprawdę wyglądały bardzo oryginalnie. Drewno prezentowało się elegancko, a jednocześnie ponadczasowo. Po rozmowach z konsultantem postanowiliśmy, że zamówimy na razie takie żaluzje do jednego pomieszczenia, żeby zorientować się, czy nam takie rozwiązanie odpowiada. Szybko okazało się, że zamówione rolety idealnie wpasowują się w nasze wnętrze i postanowiliśmy domówić jeszcze do każdego pokoju takie same.