Sposób na zagęszczenie włosów

Jesteśmy biurem architektonicznym z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie sporządzimy projekt dla Ciebie!

Sposób na zagęszczenie włosów

Która z nas nie marzy o tym, aby posiadać grube, mocne i lśniące włosy? Niektóre z nas mogą takimi pochwalić się genetycznie odziedziczając je po rodzicach, ale niestety większość z nas boryka się z cienkimi i łamliwymi włosami. W dodatku często stosujemy na nie zabiegi, które jeszcze bardziej pogarszają ich kondycję. Jak zatem poradzić sobie z tym problemem?

Jak zagęścić włosy?

włosy rosyjskie do zagęszczaniaŁamliwe, suche i cienkie włosy to zmora wielu kobiet, które marzą o tym, aby ich włosy były lśniące i grube jak u kobiet na reklamach. Niestety o tym, jakie mamy włosy choć w dużej mierze decyduje sposób naszego odżywiania oraz to w jakim środowisku żyjemy, to jednak najwięcej ma do gadania w tym względzie genetyka, a tego już niestety nie przeskoczymy. Dodatkowo często powielamy wiele błędów, które jeszcze bardziej uszkadzają nasze włosy. Mowa oczywiście o ich farbowaniu, zwłaszcza na jasne kolory, a także tapirowaniu i lakierowaniu w celu optycznego zwiększenia ich objętości. Niektóre z kobiet dodatkowo na noc związują włosy w mocny koczek, który też może powodować na dłuższą metę ich wypadanie. Istnieje jednak inny sposób, aby zaradzić takiej sytuacji. Można zmienić ten stan rzeczy za pomocą przedłużania włosów. Włosy rosyjskie do zagęszczania i przedłużania nadają się w takich przypadkach najlepiej ponieważ są grube i bardzo wytrzymałe oraz lśniące. Czyli dokładnie takie o jakich marzymy. Włosy rosyjskie są również odporne na różne zabiegi fryzjerskie. Możemy je farbować, prostować, kręcić i falować. Są zatem najlepszym wyborem, kiedy zależy nam na zagęszczeniu fryzury. Oczywiście wcale nie musimy ich podcinać do naszej długości włosów ponieważ dzięki swoje objętości doskonale maskują nasze naturalne włosy, a zatem idealnie też nadają się do przedłużania. Możemy zatem i przedłużyć i zagęścić swoje włosy za jednym zamachem jednocześnie nie niszcząc ich ponieważ dzisiejsze metody, jakimi się przedłuża włosy nie wpływają negatywnie na ich kondycję. 

Włosy najlepiej jest przedłużać oczywiście u fryzjera. Istnieją metody, którymi możemy przedłużyć włosy w domu z pomocą na przykład przyjaciółki, jednak jeśli zależy nam na jak najlepszym efekcie nie zapominajmy, że fryzjer po prostu zrobi nam to profesjonalnie i najlepiej. Poza tym od razu można ufarbować takie włosy, aby ich kolor idealnie pasował do naszego. Dobrze zagęszczone i przedłużone włosy są nie do odróżnienia od naszych naturalnych, więc warto zgłosić się z tym do profesjonalisty, aby potem po prostu nie żałować, że wydało się na coś pieniądze, a efekt nas nie zadowala.