Sposoby na długie włosy

Jesteśmy biurem architektonicznym z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie sporządzimy projekt dla Ciebie!

Sposoby na długie włosy

Ilość pytań, jakie dostałam o moje włosy, gdy pierwszy raz pokazałam się z niesamowicie długim kucykiem, była ogromna. Jak szybko udało mi się wyhodować tak długie i lśniące włosy? Odpowiedź jest prosta. Skorzystałam z nieinwazyjnego doczepiania włosów. Jest wiele salonów fryzjerskich, gdzie można skorzystać właśnie z takich usług. Przedłużenie i zagęszczenie to coś, czego potrzebowałam u siebie od dawna. Co prawda nie borykam się z rzadkimi włosami oraz nie brakuje mi objętości, ale zatęskniłam za dzieciństwem i długimi do pasa włosami.

Naturalnie wyglądające doczepy

naturalne włosy doczepiane clip inZagęścić można każde włosy, niezależnie od ich struktury czy długości. W sklepach internetowych jest mnóstwo ofert z naturalnymi pasmami włosów. Metod doczepiania jest wiele, a najpopularniejszymi są na przykład na keratynę, na tak zwane ringi czy clip in. Z początku bałam się, że doczepy nie będą tego samego koloru, co moje naturalne włosy, ale szybko przekonałam się, że jest to najmniejszy problem. Doczepiane pasma włosów można farbować zupełnie tak, jak zwykłe. A więc naturalne włosy doczepiane clip in można traktować jak swoje własne na głowie. Nie ma też czego się obawiać o ich pielęgnację. Można używać zwykłych szamponów codziennego użytku, odżywek czy masek, bez obaw o ich kondycję. Jeżeli chodzi o wybór pasm clip in, jest wiele opcji. Przede wszystkim należy określić ich długość. Najkrótsze z nich zaczynają się już od 25 centymetrów, a najdłuższe oscylują w okolicach 60. Im dłuższe włosy, tym będą one gęstsze i automatycznie również cięższe. Nie ma jednak powodu do obaw, ponieważ nie jest to odczuwalny ciężar, przyprawiający o ból głowy. Nowoczesne pasma są tworzone z myślą o ich użytkowniczkach i ich komforcie. Wygoda noszenia doczepianych pasów jest priorytetem i nie powinna spędzać snu z powiek. Cena pasemka jest zależna od gęstości oraz długości, na jaką się zdecydujemy. Oprócz zwykłych, prostych pasemek, wiele stron internetowych ma w ofertach na przykład gotowe kucyki, które są specjalnie wyprofilowanymi pasmami, tworzącymi tak zwaną kitkę.

Naturalne doczepy są bardzo przyjemne w dotyku i do złudzenia przypominają nasze prawdziwe włosy. Fenomen przedłużania i zagęszczania wziął się niewątpliwie z potrzeby szybkiej zmiany wyglądu, chęci posiadania zdrowych i długi włosów w krótkim czasie i z zachowaniem wygody. Przez to, że doczepy należy traktować jak swoje włosy, można je bezpiecznie stylizować za pomocą urządzeń typu lokówka czy prostownica, suszyć suszarką i używać produktów do stylizacji i utrwalania fryzur.