Sprawdzona hurtownia sprzętu pracowniczego

Jesteśmy biurem architektonicznym z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie sporządzimy projekt dla Ciebie!

Sprawdzona hurtownia sprzętu pracowniczego

Obuwie robocze było jednym z tych elementów odzieży pracowniczej, które były bardzo przydatne podczas wykonywania zadań na placu budowy, a jednocześnie najczęściej pomijane przez pracowników przy ustalaniu zapotrzebowania. Wielu pracowników nosiło codzienne obuwie, często znoszone i zniszczone, nie zapewniające żadnej ochrony a w momentach nawet utrudniające poruszanie się po placu, zwłaszcza na rusztowaniach gdzie zachowanie ostrożności było niezbędne.

Obuwie robocze dla pracowników budowlanych

obuwie bhp w hurtowni ze szczecinaOd jakiegoś czasu wprowadziliśmy więc do regulaminu obowiązkową konieczność posiadania odpowiedniej odzieży ochronnej i obuwia roboczego na wszelkich stanowiskach na których wykonywano zadania. Do naszych obowiązków należało jednak załogę wyekwipować, gdyż w żadnym wypadku nie mogliśmy wymagać od pracowników samodzielnego wyposażania się w odzież i obuwie. Ilość obuwia do jednorazowego wyekwipowania załogi można było dostać wyłącznie w hurtowniach pracowniczych. Zamówiliśmy więc obuwie bhp w hurtowni ze Szczecina, sprowadzającej wyposażenie pracownicze najwyższej jakości od najbardziej renomowanych producentów. Hurtownia ta przede wszystkim posiadała bardzo obszerną ofertę obuwia ochronnego, przeznaczonego zarówno do pracy fizycznej jak i do zadań na stanowiskach specjalistycznych, wymagających odmiennego rodzaju ochrony przed zagrożeniami występującymi podczas pracy. Istniała również możliwość sprowadzenia najbardziej wyspecjalizowanego obuwia na żądanie, zwłaszcza tych odmian, które nie były używane ekstensywnie. Wszystkie modele butów roboczych dostępne były w bardzo dużym przedziale rozmiarów, dlatego też stworzenie zapasu magazynowego dla pracowników było zadaniem bardzo prostym, i wymagało tylko zebrania informacji o zapotrzebowaniu i rodzaju obuwia jakie miało być wykorzystywane na danych stanowiskach. Hurtowe ilości obuwia zazwyczaj obejmowane były dodatkowymi obniżkami cen.

W przypadku zamówienia egzemplarzy od najbardziej rekomendowanych producentów sprzętu ochronnego, posiadały również certyfikaty jakości i bezpieczeństwa, umożliwiające bezproblemową wymianę uszkodzonego obuwia w dowolnym autoryzowanym sklepie danego producenta. Dostawy były wykonywane przez firmy kurierskie, jeśli obejmowały ilość wyposażenia która mogła być przez takowe dostarczona, a w przypadku bardzo obszernych zamówień, będących poza możliwościami kurierów, pracownicy hurtowni dostarczali towar samodzielnie, lub umożliwiali osobisty odbiór w magazynie hurtowni, o ile kupujący dysponował możliwością transportu.