Strój bardzo ważny dla sportowca

Jesteśmy biurem architektonicznym z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie sporządzimy projekt dla Ciebie!

Strój bardzo ważny dla sportowca

Wcześniej nie sądziłem, że sport stanie się tak istotną częścią mojego życia. Nie twierdzę, że nie lubiłem aktywności, a z pewnością byłem kibicem i śledziłem wyniki sportowych zmagań w różnych dyscyplinach. Nie oznacza to jednak, że planowałem, by rozrosło się to do aż takich rozmiarów. I że to akurat triathlon okaże się tą dyscypliną, z którą zwiążę dużą część swojego życia, przynajmniej do czasu, gdy trzeba będzie podjąć decyzję co do przyszłości.

Strój w sporcie oznacza też wizerunek

strój sportowy z indywidualnym nadrukiemZaczęło się niewinnie. Całkiem amatorskie zawody w niedalekiej miejscowości. Często biegałem, trochę rzadziej jeździłem na rowerze, pływanie lubiłem, ale raczej nie byłem typem regularnego pływaka. Postanowiłem jednak spróbować swoich sił w triathlonowych zmaganiach. Nie wygrałem, ale tak mi się spodobało, że postanowiłem zostać przy tej aktywności. Chęci to jednak zdecydowanie zbyt mało. Przede wszystkim potrzebny był regularny trening i to zarówno biegowy, jak i na rowerze oraz na basenie. Zacząłem sam z siebie. Przygotowałem sobie program treningowy i po kolei go realizowałem. Na początku korzystałem z raczej mało profesjonalnego sprzętu – chodzi głównie o rower, ale z czasem to się zmieniło. Zaglądałem także do triathlonowego kalendarza w poszukiwaniu imprez. A było ich, ku mojemu zaskoczeniu, dość sporo. Jeździć na wszystkie? Chyba nie da rady – z takiego założenia wyszedłem. Przede wszystkim nie byłem zawodowcem, a poza tym to duże koszty. Trzeba więc było poszukać sponsora. Od razu też postanowiłem zaoferować coś w zamian. Chciałem przygotować strój sportowy z indywidualnym nadrukiem. Ten nadruk to oczywiście herb miasta, ale także nazwy lub nazwiska tych ewentualnych sponsorów. Zresztą strój dla sportowca ma ogromne znaczenie. Ma pomagać osiągać dobre wyniki, ale wspomniane nadruki to kwestia wizerunku i promocji, więc dlatego zależało mi na tym. Na szczęście bez kłopotów udało się znaleźć najpierw sponsora, a potem wykonawcę koszulki i stroju. Dzięki temu miałem możliwość wielu wyjazdów na zawody różnej rangi.

Triathlon wciągnął mnie tak bardzo, że z czasem pojawił się profesjonalny rower, a na koszulce udawało się dopisywać nazwy kolejnych sponsorujących firm. Nawet na zagraniczne imprezy udało się kilka razy pojechać. To była fantastyczna przygoda. Mnóstwo emocji w wielu miejscach, nowi znajomi i przede wszystkim wspaniałe hobby. Potem podjąłem decyzję, że ważniejsza będzie  jednak nauka i triathlon został za mną. Koszulkę z nadrukami zostawiłem jednak na pamiątkę.