Stylowy wózek wielofunkcyjny Bebetto Vulcano

Jesteśmy biurem architektonicznym z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie sporządzimy projekt dla Ciebie!

Stylowy wózek wielofunkcyjny Bebetto Vulcano

Wybór wózka dziecięcego był dla mnie bardzo ważną sprawą. W końcu to główny środek transportu dla mojego długo wyczekiwanego maleństwa. Musiał spełniać najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa, a ponadto chciałam aby dobrze się prezentował. W końcu nie bez powodu konkurencyjne firmy prześcigają się w tworzeniu ciekawych i niebanalnych wzorów. Zapewnienie was, że wybór jest ogromny i takiej ciężarnej kobiecie może zakręcić się w głowie od nadmiaru wariantów i udogodnień.

Zaufałam marce Bebetto

wózek wielofunkcyjny bebetto vulcanoPo większej analizie różnych opcji mój wybór padł na wózek wielofunkcyjny Bebetto Vulcano. Już nas pierwszy rzut oka intuicja podpowiadała mi, że to ten jedyny. Zagłębiając się w wytyczne jego specyfikacji utwierdziłam się jedynie w przekonaniu, że nie ma sobie równych w swojej klasie. Przede wszystkim pośród podobnych modeli ten jest wyjątkowo lekki. To ważne, abym nie musiała wkładać zbyt dużego wysiłku w obsługę wózka. Przecież komfort jazdy ma dotyczyć nie tylko mojego skarbniczka, ale również mnie. Mój wózek posiada przestronną gondolę, przystosowaną do przewożenia niemowlęcia. Regulowana wkładka i stabilizator bujania pozwala mi dostosować tryb jazdy do potrzeb maleństwa. Wielofunkcyjność wózka polega na tym iż w zestawie ma także wózek spacerowy. Posłuży mi, gdy mój synek podrośnie. Z moich wyczytanych informacji i pierwszych oględzin muszę przyznać, że cześć spacerowa naprawdę robi wrażenia. Regulacja oparcia i podnóżka sprawia, że wózek rośnie z dzieckiem i dostosowuje się do jego kształtów, a każda mama wie, że maluch rośnie w oczach i co chwila zmienia swój rozmiar na większy, więc to wspaniała opcja. Wózek wyposażony jest w pięciopunktowe pasy, aby nasz mały pasażer bezpiecznie poznawał świat zewnętrzny. Mogłabym tak jeszcze wiele pisać o zaletach Bebetto Vulcano, ale zwrócę uwagę na coś dzięki czemu zwrócił moja uwagę już na samym początku. Przepięknie dobrana kolorystyka tego wózka po prostu zachwyca. Wybrany przez nas model jest w kolorach szarości i granatu. Jak dla mnie to idealne połączenie, które doskonale dopełnia grafitowy stelaż. Wózek ma bardzo dynamiczny i opływowy kształt. Najbardziej widać to w formie z gondolą. Ma się w trakcie jej użytkowania wrażenie, że maluch znajduje się w takiej bezpiecznej łódce.

Nie ukrywając jestem po prostu zachwycona tym wózkiem. Jego specyfikacja, wygląd, kształt są według mnie idealne. Mój synek bardzo lubi nim podróżować i chętnie ucina sobie drzemki w zaciszach swojej gondoli. Wózek wielofunkcyjny Bebetto Vulacano, uważam za godny polecenia. U nas sprawdza się rewelacyjnie i nie zamieniłabym go na żaden inny.