Sukces zaczyna się w biurze – projekt mebli

Jesteśmy biurem architektonicznym z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie sporządzimy projekt dla Ciebie!

Sukces zaczyna się w biurze – projekt mebli

Biuro to miejsce, w którym realizujemy procesy biznesowe, dlatego profesjonalnie zaprojektowana przestrzeń przystosowana do kreowania nowych rozwiązań to istotny element budujący pozycję przedsiębiorstwa w branży oraz wpływający na komfort pracy zespołu. Projektowe „know how” pozwala tworzyć środowisko przyjazne dla pracowników, ergonomiczną przestrzeń, która inspiruje do działania poprzez obserwację i konsultowanie indywidualnych potrzeb przyszłych użytkowników realizowanych koncepcji designu.

Wymarzona przestrzeń na wymiar

meble na wymiar w ToruniuProfesjonalnie zaprojektowana przestrzeń pracy w znacznym stopniu przyczynia się do zwiększenia satysfakcji zespołu oraz wpływa na integrację i atmosferę w firmie. Odpowiednie zaplanowane środowisko pracy pozwala na zwiększenie efektywności funkcjonowania biura, dlatego indywidualnie przygotowany i przemyślany projekt mebli pełni w tym przypadku kluczową rolę. Przemyślane rozwiązania umożliwiają lepiej wykorzystać dostępną przestrzeń użytkową stymulując zwiększenie funkcjonalności, co przekłada się na zaangażowanie pracowników a w efekcie- zwiększa rentowność przedsiębiorstwa. Projekt wyposażenia biura powinien ściśle korespondować z poszczególnymi strefami poświęconymi odpowiednio spotkaniom formalnym oraz nieformalnym, bezpośrednią organizację miejsca pracy, w którym odbywać się będzie realizacja projektów oraz miejsca przystosowanego do przeprowadzania szkoleń i ekspozycji portfolio produktowego. Jeżeli interesują nas profesjonalne meble na wymiar w Toruniu możemy nawiązać współpracę z gronem kreatywnych projektantów, którzy pomogą nam wydobyć potencjał przestrzeni w naszej firmie, tworząc ergonomiczny projekt począwszy od planowania do bezpośredniej kreacji i aranżacji wnętrz. Planując wyposażenie biura pamiętajmy także o zaspokojeniu mniej formalnych potrzeb przestrzeni biznesowych aranżując np. strefę wypoczynkową wyposażoną w klasyczne kanapy oraz wygodne fotele. Projektując spróbujmy przełamać tradycyjną konwencję postrzegania sfery biurowej- odważmy się na ciekawy akcent kolorystyczny i nieformalne rozwiązania designerskie w których klasyczna estetyka będzie przenikać się z nowoczesnością i modernizmem, dzięki czemu zaaranżujemy ciekawy open space, który w efektywny sposób przełoży się na kreatywność zespołu.

Średnie ceny związane z przygotowaniem indywidualnego projektu mebli na wymiar dla potrzeb przestrzeni biznesowych oscylują w zakresie od 350,00zł za przygotowanie takich elementów wyposażenia jak np. biurko czy regał do kilku tysięcy złotych, w zależności od zastosowanych rozwiązań technologicznych oraz wybranych materiałów. Spersonalizowany projekt to gwarancja najwyższej jakości wykonania oraz możliwości realizacji nawet najbardziej wymagających koncepcji designu.