Sukienki na miarę

Jesteśmy biurem architektonicznym z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie sporządzimy projekt dla Ciebie!

Sukienki na miarę

Od zawsze lubiłam szyć. Bardzo mnie uspokajało i bardzo sprawnie mi to idzie. Szyłam głównie dla rodziny i przyjaciół. Robiłam to zwykle w weekendy i popołudniami, kiedy wracałam ze swojej pracy. Często nie brałam za takie rzeczy ani grosza, ale wszyscy zaczęli mnie namawiać, abym założyła własną działalność i szła w tym kierunku. I tak też postanowiłam. 

Na początek sukienki

sukienki do chrztuZwolniłam się ze swojej pracy na etacie, założyłam własną działalność i zaczęłam pracę. We własnym domu, w godzinach, które mi odpowiadają – warunki idealne. Moi przyjaciele, którym wcześniej coś szyłam, zaczęli mnie szybko polecać po swoich znajomym i zaczęłam zdobywać pierwsze klientki. Na początek przyszły do mnie dwie młode kobiety i bardzo chciały, abym uszyła sukienki do chrztu dla ich córek. Pomyślałam, że to fajne wyzwanie i zgodziłam się. Nie były to ciężkie do realizacji pomysły i bardzo łatwo mi poszło. Kiedy klientki przyszły odebrać te sukienki, to wprost oniemiały. Były tak zachwycone, że zechciały, abym im też uszyła sukienki na to wydarzenie. Poleciły mnie swoim koleżankom i w ten oto sposób miałam pełno zamówień na właśnie sukienki do chrztu. Projekty na te sukienki były różne. Od prostych do tych naprawdę skomplikowanych, którym musiałam poświęcić dużo więcej czasu, uwagi i energii. Jednak i ten trud się opłacił, bo i w tym przypadku klientki były bardzo zadowolone i powiedziały, że na pewno wrócą w przyszłości z innymi pomysłami, a i one mnie poleciły dalej. Miałam opinię krawcowej, która specjalizuję się w szyciu sukienek do chrztu i z tego tytułu ciągle mam zamówienie właśnie na ten konkretny produkt. Od tego rodzaju sukienek bardzo szybko przeszłam do sukienek komunijnych, a później do sukien ślubnych. Oczywiście szyje też zwykłe sukienki na różne okazje. Z czasem postanowiłam, że czas najwyższy, oprócz takiego szycia, otworzyć własny sklep, gdzie będę mogła sprzedawać uszyte przez siebie sukienki. Sklep cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, a klientek całe szczęście nie brakuje. Kupują i gotowe projekty i przychodzą z własnymi pomysłami, które staramy się zrealizować. Na szczęście jeszcze żadna klientka nie narzekała na naszą jakość.

Cieszę się, że się odważyłam zmienić swoją pracę i otworzyć coś własnego i to coś w czym naprawdę się spełniam, co naprawdę lubię robić i co idzie mi bardzo dobrze. Od sukienek do chrztu zaczynałam i do dnia dzisiejszego cieszą się one u mnie ogromnym zainteresowaniem. Coraz bardziej się rozwijam i szyje bardziej śmiałe projekty, o których wcześniej nawet nie myślałam.