Szafka do łazienki

Jesteśmy biurem architektonicznym z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie sporządzimy projekt dla Ciebie!

Szafka do łazienki

Udało nam się w końcu kupić nowe, większe mieszkanie, które po prostu było spełnieniem naszych najskrytszych marzeń. Co więcej udało nam się to zrobić bez sprzedawania naszego starego mieszkania, które postanowiliśmy zostawić na wynajem, aby kredyt sam się spłacał. Sprawy układały się więc nad wyraz szczęśliwie. Teraz tylko czekał nas jeszcze remont naszego nowego mieszkania oraz remont naszego mieszkania starego, któremu należało się przynajmniej lekkie odświeżenie. Nie chcieliśmy w nie za bardzo inwestować, ale trzeba było choć trochę je odnowić.

Funkcjonalna szafka pod umywalkę

pojemna szafka pod umywalkę nablatowąNasze stare mieszkanie chcieliśmy odnowić jak najniższym kosztem, zrobić tylko to, co było niezbędne, aby znaleźć odpowiedniego najemcę. Wyszło na to, że na pewno trzeba będzie je odmalować, co postanowiliśmy wykonać własnymi siłami. Ponadto konieczna była wymiana mebli kuchennych, które były w naszej starej kuchni jeszcze od czasów starych właścicieli mieszkania. Ostatnią rzeczą, która była niezbędna, było odświeżenie łazienki. Łazienka była w całkiem dobrym stanie, jednak meble zdecydowanie wymagały wymiany. Postanowiliśmy więc do łazienki kupić jedynie nowe meble. Konieczny był zakup szafki z lustrem, szafki nad pralkę oraz szafki pod umywalkę. Umywalkę mieliśmy nablatową, więc w grę wchodziła wyłącznie pojemna szafka pod umywalkę nablatową. Udało nam się znaleźć komplet dokładnie takich mebli o jakie nam chodziło, w bardzo dobrej cenie, bardzo dobrze wyglądających i reprezentujących całkiem niezłą jakość w sklepie meblowym w okolicy naszego domu. bardzo byliśmy zadowoleni z zakupu, z tymi meblami nasza łazienka będzie prezentować się niezwykle atrakcyjnie i na pewno między innymi dzięki temu szybka uda nam się znaleźć najemców. Szczególnie zadowoleni byliśmy z szafki pod umywalkę, która okazała się jeszcze bardziej pojemna niż nam się zdawało i można w niej było zmieścić naprawdę bardzo wiele rzeczy. Myślę, ze naszym przyszłym najemcom będzie odpowiadać. I to wszystko dostaliśmy w bardzo przyjaznej cenie – nie mogliśmy sobie wymarzyć nic lepszego.

Podczas wyboru mebli do łazienki warto jest zwrócić uwagę na to, aby wybrane przez nas meble były jak najbardziej funkcjonalne, aby łatwo było dzięki nim łazienkę sprzątać i aby były one jak najbardziej pojemne (przestrzeni do przechowywania nigdy nie jest za wiele). Oczywiście ważne jest również, aby meble były trwałe i odporne na wilgoć, a przy tym aby ich cena była dość rozsądna. Meble należy również dobrać do wybranego przez nas rodzaju umywalki.